Oyun

CS:GO Isınma Bitirme Kodu

Dünyaca ünlü oyun olan CS:GO bir çok oyuncunun aklında önemli bir yer kaplamaktadır. Yeri geldiğinde arkadaşlarımız ile bu oyunu oynadığımızda karşımıza çıkan oldukça sıkıcı olan bir ısınma süresi vardır. Hızla bu süreyi geçip aksiyonun tadına varabilmek için aşağıda verdiğimiz kodu oyun içerisinde iken oyun konsolunu yapıştırıp onaylamanız yeterlidir. Bunun sayesinde ısınma süresi anında tamamlanacaktır.  CS:GO ısınma bitirme kodu ile ısıma süresini arttırma seçeneğiniz de mevcut. CS:GO ısınma bitirme kodu ile daha hızlı oyunlar oynayabilirsiniz.

Kod: mp_warmup_end

CS:GO Isınma süresi nasıl ayarlanır?

Başka bir soru olan “ısınma süresi nasıl ayarlanır?“a cevap vermemiz gerekir ise;

Bu kodu kullanarak ısınma süresini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. CS:GO ısınma bitirme kodunun sonuna süre ekleyerek süreyi arttırıp azaltabilirsiniz.

Kod: mp_warmuptime <süre>

Süre diye belirttiğimiz kısma9999999 yazarak ısınma süresini sınırsız yapabilirsiniz. İstediğiniz rakamı yazarak istediğiniz süreyi ayarlayabilirsiniz.

CS:GO FPS problemleri nasıl çözülür?

CS:GO oyununda FPS nasıl gösterilir sorusunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. CS:GO oyununda FPS probleminiz varsa bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı