Oyun

Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2, Techland tarafından geliştirilen; Techland ve Square Enix tarafından 4 Şubat 2022’de yayınlanan bir açık dünya birinci şahıs zombi-kıyamet temalı aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun severler Dying Light 2 sistem gereksinimleri için detaylı araştırmalar yapıyor.

Serinin ilk oyununda oyun Şanlıurfa Harran’da geçmesiyle Türk oyuncuların gönlünü fethetmeyi başarmıştı. Dying Light 2 Xbox, PS4 ve Windows platformları için piyasaya sunuldu.

Dying Light 2 Ne Zaman Çıkacak?

Dying Light 2 4 Şubat 2022’de piyasa sürülmüştür. Oyunun normalde çıkış tarihi 7 Aralık’tı. İlk çıkış tarihi açıklandığında da aslında birçok oyuncu oyunun erteleneceğini biliyordu. Oyun; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC çıkış yaptı.

Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2 Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i3-4160 3,6 GHz / AMD FX-6300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kart: AMD Radeon R9 390 veya NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB
  • Depolama: 65 GB kullanılabilir alan

Dying Light 2 tanıtım videosu

Dying Light 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i7-4790K 4-Core 4,0 GHz / AMD FX-9590
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 5600 XT 6 GB veya NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB
  • Depolama: 65 GB kullanılabilir alan

Dying Light 2 Tanıtım Videosu

Dying Light 2 tanıtım videosu oyun severleri gerçekten heyecanlandırdı. Oyunun grafikleri oldukça etkileyici gözüküyor.

Dying Light 2 Nerede Geçiyor?

İlk Dying Light, Türkiye’nin kurgusal şehri Harran’da gerçekleşti, ancak Dying Light 2 için batıya doğru hareket edeceğiz. Daha da önemlisi, Smektala, Dying Light 2’nin harita boyutunun ilk oyunun tümünün toplamından “dört kat daha büyük” olduğunu söylüyor. Buna Gecekondular, Eski Şehir ve 2015 Sonraki genişletme dahildir. Dying Light 2 nerede geçiyor sorusuna yanıt vermek gerekirse; Dying Light 2 bu defa net bir ülke veya şehirde geçmiyor. Dying Light 2 Stay Human Harran’a göre çok daha batıda geçecek ve ülkemizle pek bağı yok.

Dying Light 2 Kaç GB?

Dying Light 2 haritasının büyüklüğü ile dikkat çekiyor. İlk oyuna kıyasla devasa bir haritada geçen oyunun boyutu oldukça fazla. Dying Light 2 kaç GB diye merak edenler için oyunun boyutu 65 GB.

Dying Light 2 minimum sistem gereksinimleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Müşteri ilişkileri yönetimi nedir, CRM uzmanı ne iş yapar gibi soruların cevabına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı