Oyun

Metin2 Oto Av Sistemi Nedir?

Metin2’ye yeni eklenen özelliklerden bir tanesi olan oto av, kullanıcıların hile kullanmasının önüne geçmeyi hedefliyor. Otomatik av sistemi sayesinde kullanıcılar bilgisayar başında olmasa bile farm yapabiliyor.

Metin2 Oto Av Nasıl Çalışır?

Oto avı başlatmadan önce yapmanız gereken bazı ayarlar var. Karakterinizin kullanacağı potu ve skilleri belirledikten sonra otomatik avı başlatabilirsiniz.

Metin2’de Otomatik Av Nasıl Elde Edilir?

Otomatik avın iki versiyonu var. İlki Premium, diğeri ise herkesin kullanabileceği ücretsiz versiyonu. Otomatik avı Nesne Market’ten satın alabilirsiniz.

Otomatik Av Nasıl Kullanılır?

K tuşuna basarak otomatik av arayüzünü açabilirsiniz. Eğer premium otomatik ava sahip değilseniz saldır, odak yazılarının yanındaki “kapalı” butonuna basıp “açık” haline getirip ardından başla butonuna basarak otomatik avı başlatabilirsiniz.

Premium otomatik ava sahipseniz iksirler kısmına envanterinizden iksirler, balıklar ve şebnemler sürükleyip ekleyebilirsiniz, eklediğiniz iksirleri istediğiniz saniyede bir kullanması için alttaki rakam barına yazabilirsiniz.

Metin2’de Oto Av Hile Midir?

Otomatik Av, afk farm olarak da isimlendirilir. Metin2’de afk farm yapmanın tek yolu hile iken Metin2 yönetimi bu konuyu çözebilmek için bu sistemi getirdi. Otomatik av hile değildir.

Metin2 Otomatik Av Oyundan Atma Sorunu

İnternetiniz iyi değilse ya da otomatik av ayarlarını hatalı yaptıysanız oyundan atma hatası ile karşılaşırsınız. Karakterinizin yapması gerekenleri abartmadan ayarları kaydederseniz oyundan atma sorunu yaşamazsınız. Metin oto av oyundan atma sorunu çoğu kullanıcın ilk kullanımda yaşadığı sorunlardan bir tanesi.

Metin2 Otomatik Av Skill Basmıyor Sorunu

Otomatik avın ücretsiz versiyonu kullanılıyorsa karakter beceri kullanamaz. Premium versiyonda ise ayarlar bölümünde karakterinizin kullanacağı becerileri ve süreleri yazıp kaydederseniz karakteriniz otomatik avda skill basmaya başlayacaktır.

Metin2 Set Bonusu Nedir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı