Kulanım Şartları

www.yazilimaktif.com alan adı ve web sitesi içeriği telif hakları kapsamında korunmaktadır. Site içerisindeki hiç bir öge izinsiz ve alıntı yapılmaksızın kopyalanamaz, kullanılamaz ve çoğaltılamaz. Web sitesinden alınan tüm içerikler için tüm telif hakları kabul edilmiş sayılır.

Kullanım Şartları 

 Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez. Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılacaksa kaynak olarak gösterilmek zorundadır. Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına ya da sitenize yerleştirmek zorundasınız.
Bu yazı www.yazilimaktif.com‘dan alınmıştır.
Kaynak : www.yazilimaktif.com

Bu şartlara uygun davranmamanız halinde hukuki yollara başvurma hakkımızı saklı tutarız.

  • Web sitesinde görmüş olduğunuz bilgilerin, dokümanların ve diğer materyallerin kullanılmasından doğabilecek hiç bir sorumluluktan site sahibi ve ekibi sorumlu tutulamaz.
  • Web sitesi içerisinde bulunan ilgili materyaller, ilgili kişiler ya da kurumlar tarafından uygun görülmemesi durumda en kısa süre içerisinde kaldırılacaktır.
  • Sitedeki bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Yazılım Aktif, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.
  • Yazılım Aktif web sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Yazılım Aktif sorumlu tutulamaz.

 

Başa dön tuşu
Kapalı