Oyun

CS:GO Botları Oyundan Atma

Counter Strike Global Offensive oyununda oluşturduğunuz özel oyunlarda (Özel haritalar, botlara karşı oyun vs.) botlarla oynamak can sıkıcı olabiliyor. Özellikle arkadaşlarınızla 1v1, 2v2 gibi vs.ler atıyorsanız botlar kesinlikle oyununuzda olmamalı. CS:GO botları atma işlemini sizler için anlattık. Botlardan kurtulmanız için yapmanız gerekenler gerçekten çok basit. Yapmanız gerekenleri aşağıda sıraladık;

CS:GO Botları Atma

  • Tab tuşunun üstündeki tuşa basarak konsolu açın.
  • Botların tamamını oyununuzdan atmak için “bot_kick” komutunu yazın ve Enter’a basın.
  • Oyununuzdaki tüm botlar oyundan kicklenecektir.

Eğer oyununuzda botlar olmasını istiyorsanız ancak kendi istediğiniz sayıya göre ayarlamak istiyorsanız öncelikle “bot_kick” komutu ile tüm botları oyundan kicklemelisiniz. Ardından takımları belirleyerek bot eklemeleri yapmalısınız. CT takımına bot eklemek için “bot_add_ct” komutunu girmelisiniz. T takımına bot eklemek içinse “bot_add_t” komutunu kullanmalısınız. Komutu her girdiğinizde bir adet bot eklenecektir. Bu sayede istediğiniz sayıda bot ekleyerek dengeyi kurabilirsiniz.

CS:GO Konsol Açılmama Sorunu

Botları kicklemek için açacağınız konsol ekranı eğer tuşa bastığınızda açılmıyorsa oyununuzda konsol etkisiz durumda demektir. ESC’ye basarak “Seçenekler”e tıklamalı ve “Oyun Ayarları”na gitmelisiniz. Karşınıza çıkan pencereden “Geliştirici Konsolu Etkinleştir.” Butonuna tıklayarak konsolunuzu aktif hale getirebilirsiniz. Bu işlemden sonra konsol sorunsuz bir şekilde tek tuşla açılacaktır.

Bu yazımızda CS:GO botları atma işlemini anlattık. Metin2 para kasma yolları için bu yazımızı okuyabilirsiniz. En iyi drop veren CS:GO kasa açma siteleri için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı