Oyun

CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu

CS:GO bunny kodu eğlenceli bir hile kodudur. Oyunu daha keyifli hale getirmek isteyenler kolayca bunny açma ve hızlandırma kodlarına başvurmaktadır. Siz de CS:GO bunny açma ve hızlandırma kodu ile oyunda daha hızlı hareket edebilirsiniz. Harita üzerinde daha hızlı zıplamanızı sağlayacak olan bu özellik hakkında size detaylı bir açıklama yapmaya çalışacağız.

CS:GO bunny kodu harita üzerinde daha hızlı zıplayabilmenizi bu sayede daha hızlı hareket edebilmenizi sağlamaktadır. Bunny kodunu kullanmak oyunculara avantaj sağlamaktadır.

CS:GO Bunny Kodları

Diğer tüm kodlarda olduğu gibi CS:GO bunny kodunu da konsola girmeniz gerekiyor. Bunny kodunu nasıl gireceğinizi adım adım anlatmak gerekirse:

  • İlk önce konsol tuşu (“) ile konsolu açıyoruz.
  • Konsola sunucuda kodları kullanabilmemiz için “sv_cheats 1” yazıyoruz.
  • Sunucuda kodları etkinleştirdiğimiz zaman bunny kodumuz olan “sv_autobunnyhopping 1” yazıyoruz ve kapatıyoruz.
  • Artık sunucuda bunny kodu çalışır durumda eğer çalışmaz ise “sv_restart 1” kodunu konsola yazıp sonra tekrardan bunny kodunu yazabilirsiniz bu sefer çalışacaktır.

CS:GO Bunny Kodları Ne İşe Yarar?

Öncelikle yukarıdaki adımlardan herhangi birini uyguladıktan sonra bunny yaparsanız biraz bunny yapmaya alışabilirsiniz. Fakat CS:GO’da rekabetçi oyunda bunny yaparken fark edeceksiniz ki boşluk tuşuna basılı tutamayacaksınız. Rekabetçi modlarda veya herhangi bir kod yazmadan bunny deneyerek rekabetçi oyunlarda da hareket kabiliyetinizi geliştirebilir, diğer oyuncuların hareket kabiliyeti konusunda önüne geçebilirsiniz. Eğer iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız; aim, refleksler ve diğer şeylerin yanında hareket kabiliyetiniz çok önemlidir. Steam üzerinden harita atölyesinden Bunny yapmanızı geliştirecek haritalar bulup indirebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

csgo bunny nasıl yapılır

CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu

Yukarıdaki CS:GO bunny kodunu aktifleştirdiğinizde standart hızda bunny yapabileceksiniz. Eğer CS:GO bunny hızlandırma kodunu istiyorsanız aşağıdaki kodu direkt kopyalayıp, yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra konsolu açıp yapıştırmanız gerekiyor.

sv_cheats 1;sv_enablebunnyhopping 1;sv_maxvelocity 7000;sv_staminamax 0;sv_staminalandcost 0;sv_staminajumpcost 0;sv_accelerate_use_weapon_speed 0;sv_staminarecoveryrate 0;sv_autobunnyhopping 1;sv_airaccelerate 2000

CS:GO bunny ile ilgili genel bilgiyi anlattık. Yazıda anlattıklarımızı denedikten sonra Youtube’dan “Bunny nasıl yapılır” gibi videolar izlerseniz anlattıklarımızı daha kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. CS:GO Wallhack kodu ile ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz. Daha iyi bir oyun deneyimi içi CS:GO kan izi silme yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı