Oyun

CS:GO Wallhack Kodu

CS:GO Wallhack Nedir?

Wallhack, düşmanları görüş açınıza girmeden görebileceğiniz bir hiledir. Oyundaki diğer oyuncuları duvar arkasından görmenizi sağlar. Duvar arkasındaki düşmanlarınız farklı bir renkte göründüğü için düşmanlarınızı kolayca tespit edebilirsiniz. CS:GO Wallhack kodu ile rakiplerinizi duvar arkasında olsa bile görebilirsiniz.

CS:GO Wallhack kodunu kullanarak oyunda duvar arkasındaki düşmanlarınızı görebilirsiniz. Çoğu oyuncu bu hile sayesinde kolayca rank atlamakta. Bu oyuncular genellikle kolay bir şekilde tespit ediliyor. 

CS:GO Wallhack Kodu

CS:GO Wallhack kodu için öncelikle konsolu açmalısınız.

  1. Geliştirici konsolunu açın.
  2. sv_cheats 1 yazın.
  3. r_drawothermodels 2 kodunu yazın.

Kodu aktifleştirebilmek için öncelikle konsolu açmalısınız. Daha sonra oynadığınız oyunun özel olması ve sv_cheats komutunun 1 olması gerekiyor.

CS:GO Duvar Arkasını Görmeyi Açma ve Kapatma

Wallhack kodunu r_drawothermodels 2 yazarak aktifleştirmenizin ardından r_drawothermodels 1 yazarak kapatabiliyorsunuz.

CS:GO Wallhack kodu kullanma

CS:GO Wallhack Koduna Tuş Atama

  • bind n “sv_cheats 1; r_drawothermodels 2”
  • bind m “sv_cheats 1; r_drawothermodels 1”

Eğer bu kodları kullanırsanız N tuşuna basarak CS:GO Wallhack kodunu açabilir, M tuşuna basarak CS:GO Wallhack kodunu kapatabilirsiniz. Tuşları istediğiniz tuşlar ile değiştirebilirsiniz.

CS:GO FPS Arttırma

CS:GO oyuncuları için olmazsa olmazlardan biri de FPS’tir. Oyunun daha akıcı olması, rakipleri devirmenin ilk yolu olarak gösterilir. Peki CS:GO karşılaşmaları esnasında daha akıcı bir görüntü elde etmek için neler yapabilirsiniz? CS:GO FPS nasıl gösterilir sorusunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. CS:GO FPS probleminiz varsa bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

En iyi drop veren CS:GO kasa açma siteleri için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı