Oyun

Metin2 Siyah Yaprak Hançeri Nerede Düşer?

Metin2’de bazı silahların beceri ve ortalama hasarı olur. Siyah Yaprak Hançeri de bu silahlardan biri. Beceri hasarı ve ortalama hasarı olan en düşük seviyeli silahlardan biri.  Sadece ninja karakterleri kullanabiliyor. Siyah Yaprak Hançeri’ni  kullanabilmek için en az 30 level olmak gerekiyor. Siyah Yaprak Hançeri düşürme taktikleri, Siyah Yaprak Hançeri nerede düşer, Siyah Yaprak Hançeri hangi slotlardan düşer gibi soruların cevaplarını paylaştık. Metin2 SYH nerden düşer sorusuna cevap vereceğiz. SYH bildiğimiz üzere oyun içerisinde Siyah Yaprak Hançeri olarak biliniyor. 30 level olan Siyah Yaprak Hançeri yakından vuran bir silahtır. Genelde yakın dövüş olan ninjalar kullanır.

Siyah yaprak hançeri

Siyah Yaprak Hançeri Hangi Slotlardan Düşer?

Siyah Yaprak Hançeri her slottan düşmez. Siyah Yaprak Hançeri’nin düştüğü belirli slotlar vardır. Lanetli Kurt, Lanetli Siyah Ayı, Lanetli Kırmızı Yaban Domuzu, Lanetli Mavi Kurt, Elit Ork Gözcüsü, Elit Ork Savaşçısı, Scrofa, Ork Savaşçısı ve Cesur Büyük Ork Savaşçısı’ndan Siyah Yaprak Hançeri düşmekte. Siyah Yaprak Hançeri metinlerden düşmez. Oyun içinde açılabilen sandıkların içinden çıkmaz. NPC’ler satmaz.

Siyah Yaprak Hançeri Nerede Düşer?

Elit Ork Gözcüsü, Elit Ork Savaşçısı, Ork Savaşçısı ve Cesur Büyük Ork Savaşçısı için Seungryong Vadisi’nde zaman geçirmelisiniz.  Scrofa 1. Köyde bulunuyor. Lanetli Kurt, Lanetli Siyah Ayı, Lanetli Kırmızı Yaban Domuzu ve Lanetli Mavi Kurt ise İmha bölgesinde bulunur.

Siyah Yaprak Hançeri Düşürme Taktikleri

Öncelikle 25-30 arası bir savaşçı karakter geliştiriyoruz. Siyah Yaprak Hançeri düşürmek için zihinsel savaşçı tercihimizdir. Bunun sebebi de slotların tek dolaşmaması ve daha iyi kesebilmemiz. Seungryong Vadisi’ne gitmeden önce envanterinize kırmızı ve mavi potları stoklamalısınız. Çünkü hemen düşüremeyebilirsiniz ve oldukça fazla zaman harcayabilirsiniz. Siyah Yaprak Hançeri düşürürken zırhınızın ve savunmanızın iyi olması gerekiyor. Yavaş da olsa slotları kesebilirsiniz ama savunma çok önemli.

Metin2 para kasma yolları için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı