Oyun

CS:GO Güncel Takas Siteleri

CS:GO takas sitelerini anlatan yazı serimize hoş geldiniz. Bu yazımızda sizlere piyasadaki en kullanışlı, en güvenilir ve en hızlı siteleri anlatacağız. Bu yazımızdaki sadece piyasadaki en çok bilinen ve sürekli aktif olan siteleri paylaşacağız. CS:GO skinlerine uygulanan kısıtlamalardan sonra ortaya çıkan bazı problemlere rağmen ayakta kalmayı başaran takas siteleriyle sizlerleyiz. Takas sitelerinin amacı kullanmadığınız ya da değiştirmek istediğiniz eşyaları verip yerine istediğiniz başka bir eşyayı almaktır.

Site linklerinde referans kodları kullanılmamıştır!

1)CsMoney

csmoney

Uzun yıllardır piyasada olan CsMoney en bilinen sitelerden biri. Buna rağmen uyguladığı komisyon oranlarıyla tavsiye edilmiyor. Steam’deki isminize sitenin adını yazarsanız eşyalarınızı daha değerli görüyor. Sitede takas banı süresine göre fiyatlandırıyor. Örneğin, takas banı olmayan bir eşya 10$ ise takas banı 6 gün sonra bitecek olan bir eşya 9$ gibi bir fiyata satılıyor. Eşyaların takas banı bittiğinde sitedeki envanterinizden Steam envanterinize çekebiliyorsunuz. Farklı para birimleri mevcut. Ülkenize göre ya da kullanmak istediğiniz para birimine göre siteyi şekillendirebiliyorsunuz. CS:GO eşyalarının yanı sıra Dota2 oyunlarının da takasını yapabiliyorsunuz. Sitedeki bakiyeniz ile kendinize oyun da alabilirsiniz. Ödeme şekillerinde G2A, Troy, kredi kartları, PayPal da var. Ancak ülkemizde PayPal kullanılmadığı için bu seçenek geçersiz sayılıyor.  Ödemelerinizde belirli bir tutarda bonus alırsınız.

2)Swapgg

Swapgg

Swapgg takas siteleri arasında çok bilinmeyenler arasında sayılabilir. Site 2017 yılında kuruldu. Komisyon oranları normal sayılabilir ancak ülkemizde çok tercih edilmiyor. Birden fazla oyunun eşyalarını takasta kullanabiliyorsunuz. Steam’deki isminize sitenin adını yazarsanız eşyalarınızı daha değerli görüyor. Sitede takas banı süresine göre fiyatlandırıyor. Örneğin, takas banı olmayan bir eşya 8$ ise takas banı 6 gün sonra bitecek olan bir eşya 7,5$ gibi bir fiyata satılıyor. Eşyaların takas banı bittiğinde sitedeki envanterinizden Steam envanterinize çekebiliyorsunuz. Ödeme şekillerinde Bitcoin, G2A, Skrill ve PayPal da var. Ancak ülkemizde PayPal kullanılmadığı için bu seçenek geçersiz sayılıyor.

3)LootFarm

LootFarm

Lootfarm takas siteleri arasında çok bilinmeyenler arasında sayılabilir. Komisyon oranları normalden biraz farklı. Eşyalarınızı daha değerli görüyor ancak alacağınız eşyaları da daha pahalıya alıyorsunuz. Ancak bazı skinlerde kar edebiliyorsunuz. Birden fazla oyunun eşyalarını takasta kullanabiliyorsunuz. Steam’deki isminize sitenin adını yazarsanız eşyalarınızı daha değerli görüyor. Ödeme şekillerinde ise sadece G2A var. Siteye yükleyeceğiniz bakiyelerde ufak da olsa bonus kazanabilirsiniz.
Güncel CS:GO kasa açma siteleri için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı