Oyun

CS:GO Güncel Rulet Siteleri

CS:GO rulet sitelerini anlatan yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda sizlere piyasadaki en kullanışlı, en güvenilir ve en hızlı siteleri anlatacağız. Bu yazımızdaki sadece piyasadaki en çok bilinen ve sürekli aktif olan siteleri paylaşacağız. CS:GO skinlerine uygulanan kısıtlamalardan sonra ortaya çıkan VGO ile çalışmaya başladılar. VGO adlı sistemde ortada bir şey yok aslında. Her şey sanal. CS:GO rulet siteleri yazımızın devamını gelmesini istiyorsanız yorumlarda belirtmeyi unutmayın. CS:GO rulet siteleri ile envanterinize değer katabilirsiniz.
Site linklerinde referans kodları kullanılmamıştır! 

1) Csgoroll

csgoroll

Neredeyse çoğumuzun bilmediği sitelerden biridir. Basit kullanımı ile oyuncu dostu sitelerden biri diyebiliriz. Sitenin depositsiz olması en büyük avantajlarından biri. Uzun süredir açık olan site Valve’nin politikalarından etkilenmeyerek güçlü alt yapısını göstermiş oldu.

Nasıl bakiye kazanabilirim?

İsminizin sonuna sitenin linkini koyunca ve 0.05$ değerinde bir eşya yatırdığınızda günlük spin hakkı kazanırsınız. Bu spin ile çeşitli bakiyeler kazanabilirsiniz. Steam eşyalarınızı yatırarak da bakiye elde edebilirsiniz. Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz. Kendi promosyon kodunuzu arkadaşlarınızla paylaşarak da bakiye elde edebilirsiniz.

2)Csgoatse

csgoatse

Güvenilir rulet sitelerinden biri olan Csgoatse bir süre ara vermişti. Ancak Valve’nin politikasına çözüm bulunca geri döndü. Algoritmasını dikkatlice izleyince kazanmamak elde değil. Arkadaşlarınıza bakiye de gönderebiliyorsunuz. Bu şekilde paylaşma duygusu da gelişiyor.

Nasıl bakiye kazanabilirim?

İsminizin sonuna sitenin linkini koyunca günlük 1 adet yazı tura hakkı kazanırsınız. Bu spin ile çeşitli bakiyeler kazanabilirsiniz. Steam eşyalarınızı yatırarak da bakiye elde edebilirsiniz. Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz. Kendi promosyon kodunuzu arkadaşlarınızla paylaşarak da bakiye elde edebilirsiniz.

 3)Csgo-case

csgocase

Önceki isminden bağımsız şekilde yola çıkan site yine adından söz ettiriyor. Yıllar önce ortaya çıkan sitenin ismi uzun süre önce değişti ancak politikası değişmedi. Oyuncu dostu olan site hızlı canlı desteği ile dikkat çekiyor. Pek çok çeşit oyunu içinde barındırıyor. Rulet bölümü ise diğer sitelerden farklı bir şekilde işliyor.

Nasıl bakiye kazanabilirim?

Bu sitede bakiye kazanmak daha kolay. Çünkü çeşitli yollar ile bakiye kazanmamıza izin veriliyor. Günlük çekilişlere katılarak bakiye kazanabiliriz. Video izleyerek, verilen görevleri yaparak da bakiye kazanabiliriz. Anket doldurmak ise en basit olanı. Arkadaşlarınıza kendi promosyon kodunuzu yollarsanız da bakiye elde edebiliyorsunuz. Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz. Eğer promosyon kodunu kullanmak isterseniz “GGRIP” kodunu kullanabilirsiniz.
CS:GO kasa açma sitelerini incelemek için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı