Oyun

Metin2 Dolunay Kılıcı Nerede Düşer?

Metin2’de bazı silahların beceri ve ortalama hasarı olur. Dolunay Kılıcı da bu silahlardan biri. Beceri hasarı ve ortalama hasarı olan en düşük seviyeli silahlardan biri. Savaşçı, Ninja ve Sura karakterleri kullanabiliyor. Dolunay Kılıcı’nı kullanabilmek için en az 30 level olmak gerekiyor. Dolunay Kılıcı düşürme taktikleri, Dolunay Kılıcı nerede düşer, Dolunay Kılıcı hangi slotlardan düşer gibi soruların cevaplarını paylaştık.

Dolunay Kılıcı düşürme

Dolunay Kılıcı Hangi Slotlardan Düşer?

Dolunay Kılıcı her slottan düşmez. Dolunay Kılıcı’nın düştüğü belirli slotlar vardır. Vahşi Deli, Lanetli Alfa Mavi Kurt, Vahşi Okçu, Vahşi Uzman, Vahşi Yüzbaşı, Vahşi Asker, Yabani Okçu, Yabani General ve Güçlü Yabani Okçu’dan Dolunay Kılıcı düşmekte. Ancak bu yaratıklardan bazıları nadir bulundukları için Dolunay Kılıcı düşme ihtimali daha fazla. Örneğin Vahşi Okçu ve Vahşi Uzman’dan daha kolay bir şekilde Dolunay düşürebilirsiniz. Dolunay Kılıcı metinlerden düşmez. Oyun içinde açılabilen sandıkların içinden çıkmaz. NPC’ler satmaz.

Dolunay Kılıcı Nerede Düşer?

Dolunay Kılıcı’nın düştüğü slotları saymıştık. Bu slotlar haritaların belirli yerlerinde ortaya çıkıyor. Her bayrağın kendine özgü bölgeleri vardır. Her bayrağın 2. Köy’ünde Dolunay Kılıcı düşen yerler haritalı olarak sizlerle.

Dolunay kılıcı nerede düşer
Bakra bölgesinde Dolunay Kılıcı düşen yerler
Dolunay Kılıcı düşen yerler
Jayang bölgesinde Dolunay Kılıcı düşen yerler
Dolunay nerede düşer
Bokjung bölgesinde Dolunay Kılıcı düşen yerler

Seungryong Vadisi’nde Dolunay Kılıcı düşen yerler ise biraz daha kolay. Seungryong Vadisi’nin girişlerinde Vahşi Okçu bulunuyor. Haritada işaretli olan diğer bölümde ise Vahşi Uzman bulunmakta.

Dolunay Kılıcı vadi
Vadide Dolunay Kılıcı düşen yerler

Dolunay Kılıcı Düşürme Taktikleri

Dolunay Kılıcı düşürmek için herkesin kendine özgü bir taktiği vardır. En kolay Dolunay düşürme taktiği olarak düşündüğümüz taktiği anlatalım. Öncelikle bir savaşçı karakter açıyoruz. Bedensel bir savaşçı olması önemli. Eğer zihinsel seçerseniz hızlı bir şekilde kesemezsiniz. Karakterimizi 18 seviyeye getirip Seungryong Vadisi’ne Vahşi Uzman’ın yanına gidiyoruz. Karakterimizin zırhı ve silahı mümkün olduğunca iyi olmalı. İç itemlerimizin de iyi olması işimizi kolaylaştırır. Hava Kılıcı yeteneğimiz master olmalı. Zırhımız Kaplan Plaka Zırh olmalı ve en az +6 olmalı. Eğer +8 ya da +9 bir zırh alabiliyorsanız işiniz daha da kolaylaşır. Bilezik olarak Gümüş Bilezik takabilirsiniz. Ekstra olarak can verdiği için işimizi kolaylaştırır. Vahşi Uzmanı kestikçe kanal değiştirip diğer kanallardaki Vahşi Uzman’ı kesmeliyiz, böylece seri bir şekilde Dolunay düşürebiliriz. Yanımıza bolca kırmızı pot almayı unutmayalım. Zira seviyemiz düşük olduğu için canımız azalabilir.

Metin2 para kasma yolları için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı