Oyun

CS:GO Kan İzi Silme

CS:GO oynarken rakipten çıkan kan izleri ve mermi izleri dikkatinizi dağıtabiliyor. Rakibi ilk birkaç mermide öldüremezseniz rakibin arkasındaki duvar tamamen mermi izleriyle doluyor. Bunun için CS:GO mermi izi silme veya CS:GO kan izleri silme kodlarını kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda size CS:GO oyunundaki kan izi silme kodunu anlatacağız. Öncelikle bu kod kesinlikle hile değil. Bu kodu oyun içindeki konsol bölümüne yazıyorsunuz. Oyun içerisindeki özellikleri kullanarak oyunu kendi göz zevkimize göre ayarlıyoruz.

CS:GO kan izlerini silme işlemi için yapmanız gereken adımlar aşağıda listelenmiştir;

  1. TAB tuşunun üstündeki tuşa basarak konsol ekranını açın.
  2. Konsola bind CTRL “+speed; r_cleardecals” şeklinde kodu girerek mermi izlerini silebilirsiniz.

Yukarıdaki kodu konsola yazdıktan sonra  oyun içinde CTRL tuşuna bastığınızda hem eğileceksiniz hem de oyundaki kan izleri silinmiş olacak.

CS:GO FPS Arttırma

CS: GO oyuncuları için olmazsa olmazlardan biri de FPS’tir. Oyunun daha akıcı olması, rakipleri devirmenin ilk yolu olarak gösterilir. Peki CS: GO karşılaşmaları esnasında daha akıcı bir görüntü elde etmek için neler yapabilirsiniz? CS:GO FPS nasıl gösterilir sorusunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. CS:GO FPS probleminiz varsa bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı