Oyun

CS:GO FPS Nasıl Gösterilir?

Oyun dünyasının popüler isimlerinden olan CS:GO birçok oyuncunun oynadığı bir oyun olmaya devam ediyor. Oyun içerisinde birçok merak edilen konu bulunmakta bu konulardan bir tanesi de FPS’in nasıl gösterileceğidir. Bu konumuzda CS:GO oyununda FPS nasıl gösterilir konusundan bahsedeceğiz. CS:GO FPS görme işlemlerini çeşitli yollarla yapabilirsiniz. CS:GO FPS göstergesi ile bilgisayarınızın performansınızı kontrol edebilirsiniz.

FPS nedir ve ne işe yarar?

Frame per second manasına gelmektedir. Bilgisayarınızın performansına göre değişen ve oyun boyu birçok yerde değişkenlik gösteren bir birimdir.

FPS nasıl gösterilir?

CS:GO oyununda FPS gösterme oyun içinde ve oyun dışında olmak üzere ikiye ayrılır.

Oyun içi FPS nasıl gösterilir?

CS:GO oyunu içerisine FPS miktarınızı görebilmek için öncelikle oyun konsolunu açıyoruz ve ardından aşağıda paylaşmış olduğumuz kodlardan herhangi birini kullanarak FPS miktarınızı görebilirsiniz. CS:GO FPS görme farklılıklarını da görselden inceleyebilirsiniz.

Kod 1: +graph (Oyun konsoluna bu kodu kullandığınızda hem ping değeriniz hem de FPS değerleriniz görünecektir.)

Kod 2: cl_showfps 1 (Oyun konsolu içerisine bu kodu yazar iseniz sadece FPS değerini görmeniz mümkündür.)

CS:GO FPS görme kodu

Oyun dışından FPS nasıl açılır?

FPS miktarınızı oyun dışından görüntüleyebilmek için verdiğimiz bu linkten uygulamayı indirerek bilgisayarınıza kurabilir ve tüm oyunlar üzerinde FPS değerlerinize ulaşabilirsiniz.

Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

Mount & Blade II: Bannerlord oyununda nüfuzun ne olduğu ve nüfuzu nasıl arttırılacağını merak ediyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı