Oyun

Metin2 Kırmızı Demir Pala Nerede Düşer?

Metin2’de bazı silahların beceri ve ortalama hasarı olur. Kırmızı Demir Pala da bu silahlardan biri. Beceri hasarı ve ortalama hasarı olan en düşük seviyeli silahlardan biri.  Sadece savaşçı karakterleri kullanabiliyor. Kırmızı Demir Pala’yı kullanabilmek için en az 30 level olmak gerekiyor. Kırmızı Demir Pala düşürme taktikleri, Kırmızı Demir Pala nerede düşer, Kırmızı Demir Pala hangi slotlardan düşer gibi soruların cevaplarını paylaştık. Metin2 KDP nerden düşer sorusuna cevap vereceğiz. KDP bildiğimiz üzere oyun içerisinde Kırmızı Demir Pala olarak biliniyor. 30 level olan Kırmızı Demir Pala Kılıcı çift el silahtır. Genelde zihinsel savaşçılar kullanır.

Kırmızı Demir Pala nerede düşer?

Kırmızı Demir Pala Hangi Slotlardan Düşer?

KDP nerden düşer sorusunun cevabını çok sayıda oyuncu meta ediyor. Kırmızı Demir Pala her slottan düşmez. Kırmızı Demir Pala’nın düştüğü belirli slotlar vardır. Karanlık Arahan, Büyük Arahan, Mistik Arahan Reisi, Mistik Arahan Savaşçı ve Lanetli Siyah Ayı’dan Kırmızı Demir Pala düşmekte. Kırmızı Demir Pala metinlerden düşmez. Oyun içinde açılabilen sandıkların içinden çıkmaz. NPC’ler satmaz.

Kırmızı Demir Pala Nerede Düşer?

KDP nerede düşer sorusunun cevabını çok sayıda oyuncu merak ediyor. Slotlarda vadide mistiklerin olduğu alanlardan, mistik adlı slottan kırmızı demir pala silahını düşürebilirsiniz. Vadiden silahı düşürmek için, burada bir hayli zaman geçirmeniz gerekebilir. Mistik sayısının fazla olması nedeniyle daha az KDP düşmektedir. Bu sebeple, vadide daha uzun zaman geçirilmesi esastır. Dolunay Kılıcı düşen slotlar daha nadir bulunduğu için Dolunay Kılıcı düşürmek daha kolay. Haritada ise görselde gördüğünüz gibi, Seungryong Vadisi’nin haritasında bulunan işaretli alanlardan düşürülebilmektedir. Bunun için oyun esnasında bu alanlara gidilmeli ve mistik kesilmelidir. Ne kadar çok mistik kesilirse, KDP düşürmek için şansınız daha fazla olacaktır.

KDP nerde düşer

Kırmızı Demir Pala Düşürme Taktikleri

Öncelikle 25-30 arası bir savaşçı karakter geliştiriyoruz. Kırmızı Demir Pala düşürmek için zihinsel savaşçı tercihimizdir. Bunun sebebi de slotların tek dolaşmaması ve toplayarak daha iyi kesebilmemiz. Seungryong Vadisi’ne gitmeden önce envanterinize kırmızı ve mavi potları stoklamalısınız. Çünkü hemen düşüremeyebilirsiniz ve oldukça fazla zaman harcayabilirsiniz. Kırmızı Demir Pala düşürürken zırhınızın ve savunmanızın iyi olması gerekiyor. Yavaş da olsa slotları kesebilirsiniz ama savunma çok önemli.

Metin2 para kasma yolları için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı