Oyun

CS:GO’da En Çok Tercih Edilen Haritalar 2020

CS:GO kimi zaman eğlenceli olsa da kimi zaman bizi sinirden deli edebilir. Arkadaşlarınızla birlikte üstünüzdeki stresi atmak için veya sadece eğlenmek için genellikle atölye haritalarını oynadık ancak hiçbir atölye haritası rekabetçinin tadını vermedi. Bu yazımızda size en çok sevilen CS:GO haritalarını sunacağız. Dilerseniz CS:GO haritaları listenize geçelim.

Cobblestone

Ne kadar güzel bir manzaraya sahip olsa da, bomba alanlarının girişlerden uzak olması ve gereksiz çok alan bulundurması yüzünden. Özellikle Profesyonel oyuncular tarafından pek sevilmemekte.

CS:GO cobblestone haritası

Cache

Zaman zaman Dust 2’den sıkılan arkadaşlar için, kolay öğrenilebilir ve sade yapısıyla, CS:GO oyuncularının en çok tercih ettiği haritalardan biri.

CS:GO cache haritası

Train

CS:GO haritaları içinde (bence) en taktiksel ve en zor haritalardan biri. Ama profesyonel camia çokça sever bu haritayı.

CS:GO train haritası

Inferno

Counter-Strike’ın efsaneleşen haritalarından Inferno, yeni yapısıyla eski, CT tarafı avantajlı görüntüsünden artık uzak. İki tarafın birbirine yakın olduğu ve dengeli oyunlar oynanmasına imkan veren harita hem izleyici hem de profesyonel oyuncular tarafından en çok sevilenlerden biri.  

CS:GO inferno haritası

Dust 2

Dust 2 için bir şey söylemeye gerek var mı 🙂 A.K.A Türk Mapı

CS:GO dust2 haritası

Mirage

Profesyonel oyuncular arasında en çok tercih edilen harita Mirage oldu. Kusursuz ve adaletli yapısıyla bu senenin açık ara favori haritası Mirage.

CS:GO mirage haritası
CS:GO kasa açma sitelerini incelemek için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı