Oyun

Metin2 Envanter Genişletme

Metin2 envanter genişletme oldukça önemlidir. Oyundaki envanter haznesi kısıtlı olduğu için her bir ek alan oyuncular için önemlidir. Oyuna ilk başlayan tüm oyunculara 2 sayfa envanter verilir. Oyuna yeni başlayanlar envanter sıkıntısı çekmeyecektir ancak oyunun ilerleyen aşamalarında sıkıntılarla karşılaşabiliyorlar.

envanter genişletme

Metin2 Envanter Genişletme Nasıl Yapılır?

Metin2’deki envanter sayfanızı artırıp gelirinize gelir katmak istiyorsanız, envanter genişletme yöntemlerini iyice incelemeniz lazım. Envanter genişletme işlemini gerçek para ile veya oyunda biriktirdiğiniz oyun parası ile halledebilirsiniz.  Bu işlemi gerçekleştirebilmek için ihtiyacınız olan tek şey Envanter Genişletme Anahtarı.

  • Envanter sayfalarınızı artırabilmek için 3. envanter sayfasına tıklayın.
  • Kilitli kutucuklara tıklayıp 2 Envanter Genişletme Anahtarı ile kilitleri kırın.
  • Bütün kutucukları 2 envanter ile açamayacağınızı en baştan belirtmekte fayda var. Yalnızca ilk üç kutucuğu 2 Envanter Anahtarı ile açabilirsiniz. 4 ve 5. kutucukları 3 Envanter Anahtarı ile açacaksınız.
  • Bu hesap sonucunda 81 tane Envanter Genişletme Anahtarı’na ihtiyacınız olduğu açığa çıkacaktır.

Metin2 Envanter Genişletme

Metin2 envanter genişletme

Envanter genişletmesi için öncelikle envanterimizin 3. sayfasını açıyorsunuz. Sonrasında en üstteki kilit yerine tıklıyorsunuz.

M2 envanter genişletme

Ardından yukarıdaki gibi bir uyarı gelecektir. Yani ilk 5 kutucuğu açmak için 2 tane envanter genişletmesi anahtarı lazım. Kutucuklar beşer beşer açılmakta. Fakat her açılışta envanter genişletmesi sayısı değişiyor. Mesela 4. kutucukları açarken 3 tane envanter genişletme anahtarı istiyor. Bu şekilde hesap yaptığımızda toplamda 81 adet envanter genişletmesi anahtarına ihtiyaç var. Bu da 81*15=1215 EP demek oluyor. Yani 3. ve 4. envanter sayfaları toplamda 1215 EP karşılığında açabiliyor. 1215 EP ise ortalama 160-170 ₺ civarında.

Metin2 envanter genişletme rehberimizin sonuna geldik. Metin2 Zehir Kılıcı nerede düşer adlı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı