Oyun

Metin2 Anka Kuşu Şişi Nerede Düşer?

Metin2’de bazı silahların beceri ve ortalama hasarı olur. Anka Kuşu Şişi de bu silahlardan biri. Beceri hasarı ve ortalama hasarı olan en düşük seviyeli silahlardan biri.  Sadece lycan karakterleri kullanabiliyor. Anka Kuşu Şişi’ni  kullanabilmek için en az 30 level olmak gerekiyor. Anka Kuşu Şişi düşürme taktikleri, Anka Kuşu Şişi nerede düşer, Anka Kuşu Şişi hangi slotlardan düşer gibi soruların cevaplarını paylaştık. Metin2 Anka Kuşu Şişi nerden düşer sorusuna cevap vereceğiz. 

Anka kuşu şişi nerden düşer

Anka Kuşu Şişi Hangi Slotlardan Düşer?

Anka Kuşu Şişi her slottan düşmez. Anka Kuşu Şişi’nin düştüğü belirli slotlar vardır. Cesur Büyük Ork, Cesur Büyük Ork Savaşçısı, Elit Ork Gözcüsü, Lanetli Kırmızı Yaban Domuzu ve Lanetli Gri Kurt’tan Anka Kuşu Şişi düşmekte. Anka Kuşu Şişi metinlerden düşmez. Oyun içinde açılabilen sandıkların içinden çıkmaz. 33. seviyede Demirci’den aktif edilen görev sonucu elde edilebilir.

Anka Kuşu Şişi Nerede Düşer?

Cesur Büyük Ork, Cesur Büyük Ork Savaşçısı ve Elit Ork Gözcüsü için Seungryong Vadisi’nde zaman geçirmelisiniz.  Lanetli Kırmızı Yaban Domuzu ve Lanetli Gri Kurt ise İmha’da bulunur.

Anka Kuşu Şişi Düşürme Taktikleri

Öncelikle 25-30 arası bir savaşçı karakter geliştiriyoruz. Anka Kuşu Şişi düşürmek için zihinsel savaşçı tercihimizdir. Bunun sebebi de slotların tek dolaşmaması ve daha iyi kesebilmemiz. Seungryong Vadisi’ne gitmeden önce envanterinize kırmızı ve mavi potları stoklamalısınız. Çünkü hemen düşüremeyebilirsiniz ve oldukça fazla zaman harcayabilirsiniz. Anka Kuşu Şişi düşürürken zırhınızın ve savunmanızın iyi olması gerekiyor. Yavaş da olsa slotları kesebilirsiniz ama savunma çok önemli.

30 level olması nedeniyle çok fazla güçlü olmayan bu silahı biraz daha güçlü yapmak için eklenebilir taşları kullanabilirsiniz. Peki ben hangi taşları ekleyerek güçlendirme yapacağım sorusunun cevabını hemen verelim? Öncelikle Anka Kuşu Şişi’ne 9 adet eklenebilir taş bulunmaktadır. Lycandan koruyan taş, öldürücü darbe taşı, kavrama taşı, soğutma taşı, canavardan koruyan taş, savaşçıdan koruyan taş, ninjadan koruyan taş, samandan koruyan taş ve suradan koruyan taştır. İstediğiniz gibi bu taşları kullanarak Anka Kuşu Şişi’ni daha da güçlü hale getirebilirsiniz. 

Anka Kuşu Şişi nerede düşer yazımızın sonuna geldik. CS:GO Girdap Operasyonu için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı