Oyun

En İyi Mount and Blade Bannerlord Modları

Mount and Blade Bannerlord modları ile oyun deneyimini bambaşka bir hâle getirmek mümkün. Hatta bu modları yüklemek için bir iki tuşa basmanız yeterli oluyor. Mount and Blade Bannerlord’un en iyi modları hangileri ve bu modlar nasıl yüklenir? En iyi Bannerlord modları sizlerle.

en iyi bannerlord modları

Mount and Blade serisi Türk oyuncuların yanı sıra dünya çapında bir ses getirdi. Oyun piyasaya çıktığı zaman bir benzeri bulunmuyordu ki hâlâ aynı tadı verebilen türde oyunlar bulmak çok zor. Oyun, açık dünya henüz günümüzdeki kadar yaygın değilken bambaşka bir şekilde yorumlayarak her oyuncuya kendi hikayesini yazdırmanın ne demek olduğunu gösterdi.

Mount and Blade oyunlarının belkide en güzel kısmı sonsuz mod seçeneğine sahip olmamız. Oyun daha yeni olduğu için çok mod olmasa da başlamış olan mod projelerini ve küçük modları bu 2 siteden takip edip kurabilirsiniz.

Modlar tam geliştiğinde bu bölümü detaylandırıp sizlere öneri sunacağım. Örnek olarak yüzüklerin efendisi modunu sabırsızlıkla bekliyorum.

Moddb
https://www.moddb.com/games/mount-blade-ii-bannerlord/mods

Nexusmods
https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/

Mount & Blade II: Bannerlord oyununda nüfuzun ne olduğu ve nüfuzu nasıl arttırılacağını merak ediyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı