Oyun

Metin2 Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Metin2 uzun yıllardır sevilerek oynanan bir oyun. Oyun ilk çıktığı günlerde çoğu oyuncuya bağımlılık yapmıştı. Ancak aradan geçen yıllar oyunun popülerliğini azalttı. Günümüzde mobil oyunlar piyasayı ele geçirdi demek mümkün. Hal böyle olunca çoğu eski oyuncu da Metin2 Mobile ne zaman çıkacak diye merak ediyor. Metin2 Mobile çıktığında çoğu oyuncu ilgi duyacak ve bu özlenen anıları tekrar yaşamak isteyecektir.

Telefonda Metin2 Oynamak

Metin2, telefonda oynanmak için çıkmış bir oyun değildir ancak çoğu oyuncunun bir zamanlar deneyimlediği efsane olarak adlandırılan bir oyundur. Metin2’de çıkan hileler çoğu oyuncuyu oyundan kopardı. Aradan yıllar geçmesine rağmen Metin2 oyuncuları oyundan kopamadı. Metin2’yi telefondan oynamak isteyen oyuncu sayısı oldukça fazla. Bu yüzden oyuncular Metin2’yi telefonda oynamak için çeşitli araştırmalar yapmakta.

Metin2 Mobile Nedir?

Metin2, çok oyunculu online istemci MMORPG rol yapma oyunudur. 2005 yılının Mart ayında Ymir Entertainment şirketi tarafından Kore’de yayına başladı. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı. Aradan yıllar geçtikçe Metin2 Mobile için insanların istekleri de arttı.

Metin2 Mobile, Metin2’nin telefonlarda, tabletlerde oynanabilen halidir. Günümüzde insanların yolda geçirdikleri süre çok fazla. Bu sürelerde de insanlar telefonları ile zaman geçirmekte. Hal böyle olunca da insanlar Metin2 Mobile oynamak istiyor.

Metin2 Mobile Var Mı?

Efsane oyunların mobil platformlara çıkmasıyla birlikte MMORPG kategorisinin efsanelerinden bir tanesi olan Metin2 oyununun da mobil versiyonun çıkıp çıkmadığı büyük bir merak konusu oldu. Metin2, özellikle Türkiye’de çok fazla sevilen ve oynanan bir oyundu. Haliyle mobil oyununa merak olması gayet doğal. Ancak şu an için resmi yapımcılar tarafından yayınlanmış Metin2 mobil bulunmuyor.

Google Play Store’da veya APK indirilebilen sitelerde birçok Metin2 mobil isimli oyun bulunsa da hiçbiri resmi değildir. Hatta bu APK’lardan bazıları zararlı yazılımlar içerisinde bulundurmaktadır. Bu yüzden APK indirirken dikkatli olmanız gerekiyor.

Metin2 mobile var mı

Metin2 Mobile Gelecek Mi?

Bu soruya cevap vermek oldukça zor. Çünkü oyunun ana yapımcısının bu konu hakkında bir fikri yok. Oyuncuların taleplerini görmezden geliyor gibiler.  Metin2 yönetimi öncelikle ana oyunu düzeltmeye çalışıyor gibi. Ana oyun düzeltildikten sonra Metin2 Mobile için de kolları sıvayacaklardır. Resmi açıklama olmadığı için tam bir tarih vermek mümkün değil fakat MMORPG oyunlarının eski popülerliğini yitirdiğini düşünürsek, resmi bir Metin2 Mobil oyununun çıkması çok uzun sürmeyecektir.

Metin2 Mobile İndir

Metin2 Mobile indirmek için doğru bir analiz yapmalısınız. Piyasada çok fazla aynı isimde oyun var ancak çoğu zararlı yazılım içeriyor. Zararlı yazılım içermeyen oyunların bir kısmı ise ücretli. Yani her bulduğunuz siteden Metin2 Mobile indir seçeneğine tıklamamalısınız.

Metin2 Mobile ne zaman çıkacak konusunu sizler için paylaştık. Metin2 Şebnem nasıl yapılır sorusunun cevabı için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı