Oyun

ShadowPay Para Çekme Yöntemleri

ShadowPay para çekme işlemini çoğu kullanıcı merak ediyor. Piyasaya yeni giren ShadowPay hakkında pek fazla kaynak olmaması Steam kullanıcılarının skinlerini satmak için ShadowPay’e girmiyor. Bu yazımızda ShadowPay para çekme yöntemlerini, ShadowPay para çekme komisyonlarını anlatacağız.

ShadowPay Komisyon Oranları

ShadowPay, CS:GO skinlerinizi en yüksek fiyata satabileceğiniz pazar yeridir. Pazardaki eşya satışından %5, takas formu yoluyla eşya satışından %30 ve ödemelerden %5 komisyon alır. Örneğin 100 TL değerinde bir skini satarsanız %5 komisyon ödedikten sonra bakiyenize 95 TL yansır. Bu 95 TL’yi çekmeye çalışırsanız 90.25 TL çekmiş olursunuz. Dolar kurundaki anlık oynamalardan dolayı sayıların değeri küçük de olsa değişebilir.

ShadowPay Para Çekme Yöntemleri

ShadowPay size çok sayıda para çekme yöntemi sunar. Banka kartı ile ya da kripto paralar ile para çekebilirsiniz. Kripto para çekimleri için 04.10.2021 tarihinde sadece Bitcoin, Litecoin, BCH ve USDTT seçenekleri mevcut. Banka kartınıza para çekmek için VISA bir kartınız olmalı.

Bir diğer para çekme yöntemi ise siteler. CS:GO veya Dota2 ile ilgili kasa açma ya da takas sitelerine bakiye aktarımı yapabilirsiniz. Yani ShadowPay’de sattığını skinlerin ödemesini Hellcase, Windrop, CSGOSanta gibi siteler aracılığı ile alabilirsiniz.

ShadowPay her geçen gün farklı para çekme yöntemleri eklemeye devam ediyor. Bu yüzden para çekme bölümünü devamlı olarak takip etmelisiniz. Her gün en fazla 1000$ çekebilirsiniz.

ShadowPay Para Çekme

ShadowPay para çekme işlemi oldukça hızlı gerçekleşir. Kripto para ile para çekme işlemi dakikalar içinde gerçekleşir. Banka kartına para çekme işlemi ise 10 güne kadar uzayabilir ancak bunun maksimum süre olduğunu da unutmayın.

Shadowpay para çekme

ShadowPay Skin Satma

ShadowPay skin satma işlemini oldukça kolay hale getiren bir site.

  1. Satmak istediğiniz eşyaları seçin.
  2. Uzantı veya uygulama, size bir alıcı bulduğumuzda bir takas teklifi oluşturacaktır.
  3. Bu gerçekleştiğinde ses / e-posta / açılır bildirim alacaksınız.
  4. Bildirimi aldıktan sonra Steam mobil uygulamasında takas teklifini kabul etmek için 5 dakikanız olacak.
  5. Steam mobil uygulamasını açın, ana menüde “Onaylamalar” a dokunun ve takası seçin.
  6. Takas teklifini kabul etmezseniz iptal edilir.
  7. Teklifi kabul ettikten sonra bakiyeniz kısa bir sürede yansır.

ShadowPay para çekme rehberimizin sonuna geldik. ShadowPay güvenilir mi sorusuna cevap alamadıysanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı