Oyun

ShadowPay Sitesi Nedir, Güvenilir Mi?

CS:GO ve Dota2 skinlerini gerçek paraya dönüştürmek çoğu Steam kullanıcısının hayali. Steam kullanıcıları yüksek komisyonlar ödeyerek skinlerini paraya çeviriyor. Bu yüksek komisyon oranları bütün kullanıcıları bezdirmiş durumda. Bitskins, Skinbaron, Bynogame, Gamesatış gibi sitelerde satış yapıyordu kullanıcılar. Türkiye’de en çok kullanılan sitelerde indirim ve komisyon oranları toplamda %30’lara varıyor. Son aylarda oldukça popüler olan bir siteden bahsedeceğiz. ShadowPay sitesinden bahsediyoruz. ShadowPay, skin satma siteleri arasında en karlı çıkabileceğiniz site. ShadowPay skin satma işlemleride sizden çok az miktarda komisyon alıyor.

ShadowPay skin satma

ShadowPay Güvenilir Mi?

ShadowPay Hellcase’in marketi diyebiliriz. Zaten ShadowPay ile Hellcase’in sahibi aynı. İkisi de Kıbrıs kökenli. ShadowPay sitesinde satış yapmak ise oldukça kolay. Öncelikle ShadowPay Trademanager eklentisini indirip gerekli ayarları yapmanız gerekiyor. ShadowPay Trademanager eklentisi Google Chrome’a indirilen ve takaslarınızı yöneten bir eklenti. Daha sonra Steam envanterinizde bulunan ve takas banı olmayan skinleri satışa çıkarabilirsiniz. Sitenin belirlemiş olduğu bir önerilen fiyat var. Bu fiyat ile Steam market fiyatı neredeyse aynı. Biri skininizi alırsa eklentiden bildirim geliyor ve otomatik olarak karşı tarafa takas teklifi gönderiliyor. Yapmanız gereken tek şey telefondan onaylamanız. Alıcı takas teklifinizi kabul ettiğinde 2-3 dakika içinde bakiyeniz hesabınıza ekleniyor.

ShadowPay Komisyon Oranları

ShadowPay sitesi diğer sitelere nazaran oldukça kullanıcı dostu bir site. Skinlerinizi satarken %5 komisyon kesiyor site. Bakiyenizi çekerken de %5 komisyon kesiyor. Yani bir skinden Steam fiyatının %90’ını nakit olarak çekebiliyorsunuz. 

ShadowPay Para Çekme

ShadowPay sitesinde satış yaptıktan sonra başka bir skin alabilirsiniz ya da bakiyenizi çekebilirsiniz. Bakiyenizi çekerken %5 komisyon kesiyor site. Para çekme yöntemleri oldukça geniş. Banka kartınıza, Qiwi, WebMoney ve Yandex cüzdanlarınıza bakiye çekimi yapabilirsiniz. Hellcase sitesine de bakiye aktarımı yapabilirsiniz.  En güzel özelliği ise kripto para çekme özelliği. Bitcoin, Litecoin, Ethereum ya da Bitcoin Cash ile para çekimi yapabilirsiniz. Kripto para ile para çekmek için bir kripto cüzdanınız olması gerekiyor. Kripto para çekimlerinde oldukça düşük bir ücret alıyorlar ancak yok denecek kadar az.

En iyi drop veren CS:GO kasa açma siteleri için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı