Oyun

Valorant Hızlı XP Kasma ve Seviye Atlama Tekniği

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Gamesin çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Çoğu oyuncu Valorant hızlı XP kasma yollarını arıyor. Valorant hızlı XP kasma yıllarınızı sizler için inceledik.

Valorant’ta XP kasmak istiyorsanız bolca oyun oynamanız gerekiyor ve en önemlisi size verilen görevleri yapmanız gerekiyor çünkü görevleri tamamladığınızda oldukça fazla XP veriyor. XP ile aşamaları geçebilir, yeni karakterler açabilirsiniz.

Bunun aslında bir tekniği yok. Tamamen sizin oynayış şeklinize ve oyun gücünüze bağlı. Aynı şekilde kazandığınız maçlara. Burada kısaca makale detayına girmeden denilecek tek özet kazanmaya çabalamak. Eğer round üzerine round kazanırsanız 2.000 kadar XP kazanmış olursunuz. Bonus olarak da günde 1 el değil de 10 el kadar oynamanız gerekir. Kolay kolay kasılacak bir oyun değil ne yazık ki.

Günümüzdeki çoğu PVP silah oyunlarında bu kural mevcut. Oyunda kasılmak ya da hızlı seviye atlamak çok basit değil aynı zamanda çok da zor değil. Tam bir ortalama dediğimiz kısma hitap eder. Ayrıca Valorant gibi bir oyunda maç kazanmak tamamen yetenek ve silah vuruş tecrübesine dayalıdır. Zamanla edindiğiniz vuruş tecrübelerinizi bu oyunda da kullanma şansınız var.

Buna istinaden maç kazanma olasılığınızı yükseltip oyunun size sunduğu meyveden tadabilirsiniz. Zamana oynamak en temel jokerdir. Aynı zamanda skiller ve bilek gücünüze güveniyorsanız maçı kaybetseniz bile kendi tarafınıza çevirip kazancınızı katlama şansınız da var.

Valorant hızlı XP kasma yolları

Oyun tamamen bilek gücünden yana. Bilek gücünüz için de tabi ki modern oyunlara uyum sağlayacak bir sistem şart. 60 FPS ya da 20-30 FPS alan bir sistemde ne yazık ki bunu konuşmak zor. Aynı şekilde internet bağlantısı da bir o kadar önemlidir.

Oyuna başlandığı zaman ilk round tabanca roundu. Bu round süresinde öldürebildiğiniz kadar düşman öldürün ya da spike kurup sadece imha etmeye gelen düşmanları bekleyin akabinde gördüğünüz düşmanı kolayca avlayıp skor kazanabilirsiniz

Yenen takıma ortalama olarak 2.000’e yakın XP verilir. Bu XP kazanma faslından sonrasında ise bir limiti doldurup level atlarsınız.  Oyunun hızlı olarak level atlamaya dayalı bir tekniği yok. Lakin bilek kuvvetinizi kullanarak bunu siz belirleyebilirsiniz. Kısaca ne kadar ekmek o kadar köfte sözünü hatırlamıyor değiliz.

Metin2 para kasma yolları için bu yazımızı okuyabilirsiniz. En iyi drop veren CS:GO kasa açma siteleri için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı