Oyun

Metin2 Av Görevleri Nasıl Yapılır?

Metin2 oyununda birçok alanda görev vardır. Bu alanlardan biri olan av görevleri de Metin2 oyuncuları tarafından sevilmektedir.

Av Görevleri Nedir?

Metin 2 oyununda oyunun vermiş olduğu bazı görevler vardır ve bunları her oyuncu oluşturmuş olduğu karakteri güçlendirmek için yapmalıdırlar. Av görevleri ise karakterin levellerine göre zorluklarda verilmektedir.1 level oyuncuyla 75 level oyuncunun görev zorlukları farklıdır. Görevlerin sonunda tecrübe puanı ve Yang olarak adlandırılan oyun içi paralarını hediye olarak görev sonu ulaşabiliriz.Metin2 av görevlerini yapabilmemiz için öncelikle av görevini açmak lazımdır. Oyun içi görevleri görmek için Ctrl tuşu ile aynı zamanda n tuşuna basarak hızlıca görevler görünebilir. Metin2 ye yeni başlayan oyuncular için en önemli 2 şey vardır. Birisi tecrübe puanı, ikincisi ise Yang’dır ve bu yüzden metin2 av görevleri yeni başlayan oyuncular için muhakkak yapılması gereken görevlerdendir. Yeni başlayan oyuncular av görevlerini yaparken oyunun mantığını daha çabuk anlamalarına da yardımcı olmaktadır.

Av görevlerinde eğer bir görevi yapmadıysanız diğer av görevlerini yapamayacaksınız. Örneğin; 35 level av görevini yapmamış bir karakter 60 level de olsa bile 35 level görevini bitirmek zorundadır. Metin2’yi aşk ile oynayan oyuncular için av görevlerini yapmak çok zevk verecektir metin2 oyuncularına. Metin2 oyunun av görevlerini yaparken Işınlayıcı ile çok fazla ışınlanmamız gerekecektir ve ekstradan görevi tamamlamak için Yang harcanılır görevleri tamamlamamız için. Metin2 av görevlerini yaparken görevlerin sonunda tecrübe puanı ve Yang kazanacağız hem de kestiğimiz her canavar başı Yang ve tecrübe puanı kazanacağız. Üstelik görev tamamlamak amacıyla kestiğimiz canavarlardan itemler de düşmektedir ve bu düşen itemlerin efsunlu olma ihtimali vardır ve bu oyunu oynayan her oyuncu için çok önemlidir.

Metin2 av görevleri

Metin2 av görevleri oyuncular için hazırlanmış harika bir görevdir fakat bazı oyuncular ısrarla bu görevleri yapmamayı tercih ederler. Bunun sebebi ise metin2 av görevlerini sıkıcı bulmalarından başka bir sebep değildir. Kendilerince ne gerek var diye geçiştirmeleridir. Yüksek levellere gelindikten sonra av görevlerinin aslında pek bir önemi yok diye düşünen oyuncular da mevcuttur ama şunları hatırlamakta yarar vardır aslında metin2 oyununu cidden emek veren oyuncular beni çok daha iyi anlayacaklardır. Her düşürdüğümüz itemleri satıcıya satan oyuncular ödülün vereceği yangın kıymetini çok iyi bilmektedirler.

Metin2 para kasma yolları için bu yazımızı okuyabilirsiniz. En iyi drop veren CS:GO kasa açma siteleri için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı