Oyun

Steam Oyun İade Etme Nasıl Yapılır?

Steam oyun iade etme işlemini bütün Steam kullanıcıları merak ediyor. Steam iade etme, Steam oyun iade nasıl yapılır, Steam oyun iade koşulları ve Steam oyun iade şartları gibi konuları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Steam Oyun İade Etme

Steam oyun iade etme konusunu her Steam kullanıcısı merak ediyor. Steam’den lisanslı olarak oyun alabilirsiniz. Aradan geçen bir süre sonra oyunu beğenmeyip iade edebilirsiniz. Oyun iade şartlarını sağlıyorsanız ücreti kısa bir süre sonra hesabınıza yansıtıyorlar.

Steam oyun iade etme

Steam Oyun İade Şartları

Öncelikle oyunu satın almanız üzerinden maksimum 14 gün geçmiş olmalı. Steam oyun iade süresi 14 gün. Eğer oyunu aldığınız günden sonra 14 gün geçtiyse Steam iade talebi kabul edilmiyor. İkinci olarak Steam’e göre, bir oyunun iyi veya kötü olduğunu anlamanız için, oyunu en fazla iki saat oynamanız yeterli. Eğer oyunu, 14 günlük süre içerisinde toplam 2 saatten fazla oynadıysanız yine Steam oyun iade etmek mümkün değil. Tüm bunların yanında oyunu Steam üzerinden almanız lazım. Üçüncü parti sitelerden aldığınız oyunların iadesi gerçekleştirilemez.

Steam Oyun İade Etme Nasıl Yapılır?

  • Steam destek sayfasına gidin.
  • Giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen ekrandan “Oyunlar, Yazılım, vs.” bölümüne tıklayın.
  • İade etmek istediğiniz oyunu seçin.
  • “Umduğum gibi değil” yazısına tıklayıp, ilerleyin.
  • “İade talebinde bulunmak istiyorum” butonuna tıklayın.
  • İade sebebiniz seçin ve bir açıklamada bulunun. Bu seçenekte eğer kare hızı çok düşük diye belirtip açıklama kısmında da az FPS aldığınızı belirtirseniz iade talebiniz yüksek olasılıkla onaylanır.
  • Talebi gönder diyerek işlemi onaylayın.

Steam iade etme işlemini bu şekilde yapabilirsiniz.

Bedava Steam Cüzdan Kodu 

Bedava Steam cüzdan kodu sorgusu çok yapılır. Ancak oyuncuların dikkat etmediğini bir nokta var. Bedava peynir sadece kapanda olur. Bedava Steam cüzdan kodu bulma hevesiyle girilen çoğu site güvenilir değil. Bedava Steam cüzdan kodu kazanmak için çeşitli yollar var. Twitch ve Youtube’da yayıncılar neredeyse her gün çekiliş yapıyor. Bu çekilişlere katılarak bedava Steam cüzdan kodu kazanabilirsiniz.

Steam Ne Demek?

Steam, Valve Corporation tarafından 2003 yılında geliştirilen bir dijital oyun dağıtım platformudur. Satın almak istediğiniz oyunu Steam hesabı açarak uygulama içerisinden çevrimiçi olarak satın alabilir veya oyun ücretsizse direkt indirebilirsiniz.

Steam Ücretsiz Oyunlar

Steam ücretsiz oyunlar sorgusunda bulunan oyuncular çok sayıda oyun ile karşılaşıyor. Steam’de binlerce ücretsiz oyun bulunuyor. Bu oyunların bir kısmı gerçekten kötü ancak geriye kalanlar içerisinde hem nostaljik hem de oynaması zevkli oyunlar mevcut.

Steam iade etme işlemi için bilmeniz gerekenleri anlattık. Rust sistem gereksinimleri için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı