Oyun

Boyner CS:GO ve Fifa20 Turnuvası Düzenleyecek!

Alışveriş devi Boyner evde kaldığımız günlerde oyuncuları sevindirecek bir haber ile geldi. Boyner CS:GO turnuvası ve Fifa 20 turnuvası düzenleyecek.

Boyner, oyunseverler ve espor takipçilerinin ortadaki büyük ödül için mücadele edeceği ”Boyner Game Cup” turnuvasını düzenleyecek. Boyner, CS:GO ve Fifa oyunlarında mücadele edilecek olan Boyner Game Cup’a dair bazı detayları meraklılarıyla paylaştı.

Boyner’den yapılan açıklamaya göre, korona virüs kapsamında evde kaldığımız günlerde insanların evlerinde vakit geçirmelerini daha eğlenceli hale getirmeye çalıştıklarını anlayabiliyoruz. Boyner bu süreçte evde kalan herkesin neredeyse oyun oynadığını bildiğinden bir turnuva düzenliyor. Boyner turnuvada CS:GO Ve Fifa oyuncularının rekabet içinde yarışacağını ve toplam 30 bin tl ödül havuzu olduğunu duyurdu.

Boyner Game Cup Detaylar

Yukarıda belirttiğim gibi turnuvada 30 Bin TL değerinde bir ödül havuzu mevcut. Turnuvada bu ödül havuzundan hangi oyuncuların ne kadar yararlanacağı da belli oldu.

Boyner CS:GO Turnuvası

Birinci olan takım 10 bin TL, ikinci olan takım 7 bin 500 TL, üçüncü olan takım 5 bin TL değerinde Boyner hediye çeki kazanacak.

5 vs 5 formatında özel turnuva sunucularında oynanacak olan CS:GO’da turnuva katılabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Katılacak takımların oyuncu sayısı ise en az 5, bir tanesi yedek olmak üzere en fazla 6 oyuncudan oluşabilecek. CS:GO turnuva formatı şöyle;

  • 30 turdan oluşacak.
  • 16 tur kazanan ilk takım galip sayılacaktır.
  • Skorlar 15’e 15 olması durumunda 6 ek tur oynanacaktır. 4 skora ilk ulaşan takım mücadeleyi kazanmış sayılıp bir üst tura çıkmaya hak kazanacaktır.
  • Taraf seçme grup finallerinden itibaren bıçak turu ile belli olacaktır.
  • Her turda hazırlık süresi 20 saniyedir.
  • Her turda satın alma süresi 20 saniyedir.

Boyner Fifa 20 Turnuvası

Turnuvanın diğer tarafında FIFA 20’de ise birinci olan oyuncuya 3 bin 500 TL, ikinci olan oyuncuya 2 bin 500 TL, üçüncü olan oyuncu ise 1500 TL değerinde Boyner hediye çeki kazanacak.

1 vs 1 formatında düzenlenecek olan FIFA 20 turnuvası, Ultimate Team olarak oynanacak. Toplamda 12 dakika sürecek olan maçların zorluk seviyesi dünya klası olacak. FIFA 20 turnuvasının formatı ise şöyle;

  • Yarı final karşılaşmalarına kadar tek maçın en iyisi (Bo1) olarak oynanacak. 
  • Yarı final üç maçın en iyisi (Bo3) şeklinde oynanacak. 
  • Final ise beş maçın en iyisi (Bo5) şeklinde oynanacaktır.

Mount & Blade II: Bannerlord oyununda nüfuzun ne olduğu ve nüfuzu nasıl arttırılacağını merak ediyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı