Oyun

Metin2 Antik Çan Nerede Düşer?

Metin2’de bazı silahların beceri ve ortalama hasarı olur. Antik Çan da bu silahlardan biri. Beceri hasarı ve ortalama hasarı olan en düşük seviyeli silahlardan biri.  Sadece şaman karakterleri kullanabiliyor. Antik Çan’ı  kullanabilmek için en az 30 level olmak gerekiyor. Antik Çan düşürme taktikleri, Antik Çan nerede düşer, Antik Çan hangi slotlardan düşer gibi soruların cevaplarını paylaştık. Metin2 Antik Çan nerden düşer sorusuna cevap vereceğiz. 

Metin2 antik çan

Antik Çan Hangi Slotlardan Düşer?

Antik Çan her slottan düşmez. Antik Çan’ın düştüğü belirli slotlar vardır. Akrep Adam, Yılan Okçu, Akrep Okçu, Lanetli Alfa Mavi Kurt, Lanetli Mavi Kurt ve Lanetli Boz Ayı’dan Antik Çan düşmekte. Antik Çan metinlerden düşmez. Oyun içinde açılabilen sandıkların içinden çıkmaz. NPC’ler satmaz.

Antik Çan Nerede Düşer?

Antik Çan, Yongbi Çölü ve İmha Bölgesi’nde düşebilir. Akrep Adam, Yılan Okçu ve Akrep Okçu Yongbi Çölü’nde bulunur. Diğer slotlar İmha’da bulunmakta. Seungryong Vadisi’nde bulunan Gölge Metni içinde çıkan slotların içinden de Antik Çan düşebilir.

Antik Çan Düşürme Taktikleri

Öncelikle 25-30 arası bir savaşçı karakter geliştiriyoruz. Antik Çan düşürmek için zihinsel savaşçı tercihimizdir. Bunun sebebi de slotların tek dolaşmaması ve daha iyi kesebilmemiz. Yongbi Çölü’ne gitmeden önce envanterinize kırmızı ve mavi potları stoklamalısınız. Çünkü hemen düşüremeyebilirsiniz ve oldukça fazla zaman harcayabilirsiniz. Siyah Yaprak Hançeri düşürürken zırhınızın ve savunmanızın iyi olması gerekiyor. Yavaş da olsa slotları kesebilirsiniz ama savunma çok önemli.

30 level olması nedeniyle çok fazla güçlü olmayan bu silahı biraz daha güçlü yapmak için eklenebilir taşları kullanabilirsiniz. Peki ben hangi taşları ekleyerek güçlendirme yapacağım sorusunun cevabını hemen verelim? Öncelikle Antik Çan’a 9 adet eklenebilir taş bulunmaktadır. Lycandan koruyan taş, öldürücü darbe taşı, kavrama taşı, soğutma taşı, canavardan koruyan taş, savaşçıdan koruyan taş, ninjadan koruyan taş, samandan koruyan taş ve suradan koruyan taştır. İstediğiniz gibi bu taşları kullanarak Antik Çan’ı daha da güçlü hale getirebilirsiniz. 

Anka Kuşu Şişi nerede düşer yazımızın sonuna geldik. CS:GO Girdap Operasyonu için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı