Oyun

Clash Royale Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Son günlerin en çok konuşulan mobil oyunlarından biri de Clash Royale. Oyuncular gerçek hayattaki arkadaşları ile oyunda da arkadaş olmak istiyor. Oyuncular Clash Royale nasıl arkadaş eklenir sorusunun cevabını arıyor. Clash Royale arkadaş ekleme işlemini anlatacağız. 

Clash Royale Arkadaş Ekleme

Clash Royale’de arkadaş eklemek oldukça kolay bir olaydır. Arkadaş eklemek için birden fazla yol bulunuyor. Bu yollardan size en uygun olanları deneyebilirsiniz. 

  • Clash Royale’de gerçek hayatınızdaki arkadaşlarınızı kolayca eklemek isterseniz Facebook ile bunu yapabilirsiniz. Clash Royale’i Facebook’a bağladığınızda, Clash Royale oynayan tüm Facebook arkadaşlarınız görünür olur.
  • Clash Royale’de bulunan 2’ye 2 takım savaşlarında, takım arkadaşınızla oyun stratejiniz uyuyorsa, oyun oynayışını beğeniyorsanız sürekli oynayabilmek için arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Bunun için savaş sonunda arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.
  • Davet bağlantısı aracılığıyla da bağlantıyı ulaştırdığınız herkesle arkadaş olabilirsiniz. Bunu yapabilmek için “Arkadaşlar” kısmında yer alan “Arkadaşını Davet Et” seçeneğini kullanabilirsiniz.
  • Eğer iOS işletim sistemine sahip mobil cihaz kullanıyorsanız Game Center’a bağlanıp arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.

Clash Royale oyununda en fazla 100 arkadaşınız olabilir. Ayrıca, “Sosyal” sekmesinde aşağıdaki platformlardaki tüm arkadaşlarınızı görebilirsiniz:

  • Supercell ID*
  • WeChat/QQ
  • Game Center

*Supercell ID’de en fazla 300 arkadaşınız olabilir.

Davetlerle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz?

Henüz kabul edilmemiş arkadaşlık isteklerinin de maksimum 100 arkadaşlık kontenjanda yer kapladığını belirtmekte yarar var. Örneğin 5 arkadaşlık isteği gönderdiyseniz en fazla 95 arkadaşınız olabilir. Bu durumdayken isteklerinizden biri kabul edilirse 96 arkadaşınız olur ancak 4 arkadaşlık davetiniz kalır.

Arkadaşları ve davet sayısı toplamı 100’e ulaşan oyunculara davet gönderemezsiniz ve göndermeye çalıştığınızda bir hata mesajıyla karşılaşırsınız.

Clash Royale Arkadaş Ekledikten Sonra Ne olur?

Clash Royale arkadaş ekleme işleminden sonra maç davetinde bulunabilirsiniz. Sohbet aracılığıyla kendisiyle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz zaman arkadaşlığınızı sonlandırabilirsiniz.

Clash Royale arkadaş ekleme işlemini anlattık. Metin2 Titan Kalkanı nerede düşer sorunun cevabı için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı