Oyun

Clash of Clans Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Birçok mobil oyun severin mutlaka bir kere dâhide oynamış olduğu Clash of Clans oyunu içerisinde nasıl isim değişikliği yapabileceğinize değineceğiz. Clash of Clans oyununda kullanıcı adı değiştirme işlemini çoğu oyuncu merak etmekte. Oyuncular, “Clash of Clans isim değiştirme nasıl yapılır“, “Clash of Clans isim değiştirme ücretli mi” gibi pek çok arama yapıyor.

Uzun süre oynadığımız bir oyunda bazen kullanıcı adlarımız canımızı sıkmaya başlar veya artık sevmemeye başlarız bu tür durumlar için bir çok oyun şirketi oyun içerisine isim/kullanıcı adı değişikliği özelliğini getirmiştir. Bir çok oyun şirketi oyuna başlamadan önce sizden bir kullanıcı adı talep eder ve isim veya kullanıcı adınızı belirledikten sonra bir adet ücretsiz değiştirme imkanı veya sınırsız değişiklik imkanı sunar. Peki mobil oyun dünyasının popüler oyunu olan Clash of Clans’ta kullanıcı adı değişikliği nasıl yapılıyor bu konumuzda buna cevap vereceğiz.

Clash of Clans isim değiştirme mümkün mü?

Öncelikle yeni bir hesap ile kayıt oldu iseniz sizden bir kullanıcı adı belirlemeniz ister. Eğer kullanıcı adı belirlemiş ve ilerleyen zamanlarda değişmek istiyor iseniz bir adet ücretsiz isim değişikliği hakkınız bulunur bu hakkı kullanmak için sırası ile şu adımları uygulamanız gerekir:

  1. Oyun içerisine giriş sağlayın.
  2. Ayarlar butonuna tıklayın.
  3. İsim değişikliği butonuna tıklayın.
  4. İstediğiniz yeni ismi yazın ve onaylayın.

Clash of Clans isim değiştirme

İsim değişikliği yapmak için en az 5.seviye ye ulaşmış olmanız gerekir.

Eğer isminizi daha önceden değiştirmiş iseniz belirli bir miktar elmas karşılığında tekrar isminizi değiştire bilirsiniz. Sizden talep edilen elmas miktarı 500 olacaktır. Yukarıda verdiğimiz adımları aynı şekilde uygulayarak isminizi değiştirebilirsiniz tek farklı yanı bir ücret talebidir.

CS:GO oyununda FPS nasıl gösterilir sorusunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. CS:GO oyununda FPS probleminiz varsa bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı