Oyun

Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant isim/kullanıcı adı değişikliği nasıl yapılır?

Son zamanlarda oldukça popüler bir oyun olan Valorant oyun piyasasında ismini bizlere bir çok kez duyurmakta. İlk çıktığı günden beri bir çok oyuncu tarafından sevilen Riot Games tarafından bize sunulan bu FPS oyunu oldukça güzel bir oyun deneyimi yaşatmaktadır. Her oyunun vaz geçilmez unsuru olan isim veya kullanıcı adları sizin oyun içerisinde nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuzu çok kısa ve net bir şekilde açıklıyor. Zaman zaman kullanıcı adlarımızdan sıkılıyor veya beğenmemeye başlıyoruz ve değiştirmek istiyoruz. Bu konumuzda Valorant isim/kullanıcı adı değişikliğinizi nasıl sağlayacağınızı anlatacağız. Valorant isim değiştirme işlemi aslında oldukça kolay. Valorant isim değiştirme işlemini sürekli yapamayacağınızı bilmelisiniz.

Valorant isim veya kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Oyun içerisindeki kullanıcı adınızı değiştirmek için aşağıda verdiğimiz adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

  • Öncelikle Valorant oyununu bize sunan Riot Games şirketinin web sayfasına giriş sağlamamız gerekiyor. Buraya tıklayarak Riot hesabınızda oturum açabilirsiniz.
  • Riot hesabınızda oturum açıktan sonra açılan menü içerisinde RIOT ID bölümüne tıklayın.

Valorant isim değiştirme

  • Tıklama işlemini gerçekleştirdikten sonra açılan kısımda Yeni RIOT ID bölümüne tıklayarak kullanmak istediğiniz yeni ismi giriniz. Her bir isim değişikliği hakkı için 3 ay gibi bir süre beklemeniz gerekir.
  • İstediğiniz ismi girdikten sonra hemen yanda bulunan Rastgele butonuna tıklayın.
  • Tıklama işlemini yaptıktan sonra hemen aşağısında yer alan Gönder butonuna tıklayın.

Yukarıda verdiğimiz yönlendirmeler sayesinde istediğiniz yeni isme kolaylıkla ulaşmış olacaksınız.

Metin2 para kasma yolları için bu yazımızı okuyabilirsiniz. En iyi drop veren CS:GO kasa açma siteleri için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı