Oyun

Valheim Alaz Çekirdeği Nerede Bulunur?

İskandinav topraklarında geçen Valheim’de amaç, tüm zorluklara rağmen hayatta kalabilmektir. İnşaat ve tarım konularına da değinen oyunda, mitolojik karakterler bulunuyor. Karakterin sadece kıyafetleriyle büyük bir haritanın ortasına bırakılmasıyla başlayan oyunda, bir yandan kendi yerleşiminizi kurarken bir taraftan da canavarlar ve düşmanlardan korunmaya çalışıyorsunuz. İlerleyen süreçlerde madenlerinizi işlemek, kömür yapmak ve daha pek çok yapı için Alaz Çekirdeği gerekiyor. Bu yüzden oyuncular Valheim Alaz Çekirdeği nerede bulunur, Valheim Alaz Çekirdeği nasıl bulunur gibi soruların cevaplarını arıyor.

Valheim Alaz Çekirdeği Nasıl Bulunur?

Valheim Alaz Çekirdeği bulmak için birden fazla noktaya bakabilirsiniz. Valheim Alaz Çekirdeği bulmak için biraz keşif yapmanız gerekiyor. Kara Orman’da iseniz Defin Odaları’na girerek Alaz Çekirdeği bulabilirsiniz. Defin Odaları’nda Alaz Çekirdeği hazır olarak bulunur. Herhangi bir yaratıktan düşmez. Sandık odalarının kenarlarında bulabilirsiniz. Eğer Bataklık’ta iseniz Surtling isimli yaratığı öldürerek Alaz Çekirdeği elde edebilirsiniz.

Valheim Alaz Çekirdeği Nerede Bulunur?

Defin Odaları’nı gezerek veya Surtling isimli yaratığı öldürerek Alaz Çekirdeği elde edebilirsiniz. Defin Odaları’nın belirli bir yeri yoktur. Bu yüzden haritada Kara Orman’a girmeniz ve etrafı keşfetmeniz gerek.

Valheim Alaz Çekirdeği Nerede Kullanılır?

Alaz Çekirdeği bina ve yapıların yapımında kullanılır. Alaz Çekirdeği oyunda ilerlemeniz için oldukça önemlidir. Size çağ atlatacak olan madenleri işleyen yapıları yaparken Alaz Çekirdeği’ne ihtiyacınız var.

Valheim alaz çekirdeği nerede kullanılır

Valheim Alaz Çekirdeği Ne İşe Yarar?

Valheim Alaz Çekirdeği ne işe yarar sorusunu her oyuncu sorgulamakta. Valheim Alaz Çekirdeği ile pek çok yapı yapılabilir. Valheim Alaz Çekirdeği ile oyunda ilerlemenizi sağlayan yapıları yapabilirsiniz.

  • Fırın
  • Kömür Ocağı
  • Portal
  • Nazar

yapımında kullanılır.

Valheim Alaz Çekirdeği Hilesi

Oyundaki yapıları yaparken Alaz Çekirdeği’ne ihtiyacınız olduğunu söylemiştik. Eğer kalabalık bir serverda ya da arkadaşlarınızla oynuyorsanız bolca Alaz Çekirdeği’ne ihtiyacınız var. Bu yüzden oyuncular Valheim Alaz Çekirdeği hilesi gibi konuları araştırıyor. Oyunda Alaz Çekirdeği hilesi yok. Ancak diğer sunucularda oynayan arkadaşınızın yanına gidip ondan Alaz Çekirdeği alabilirsiniz. Böylece kendi oynadığınız sunucuya Alaz Çekirdeği taşıyabilirsiniz.

Valheim Alaz Çekirdeği rehberimizin sonuna geldik. Valheim boss yerleri ve özellikleri sayesinde bossları kolayca yenebilirsiniz. Valheim zırh nasıl yapılır sorusunun cevabı için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı