Oyun

Metin2 Sonbahar Yelpazesi Nerede Düşer?

Metin2’de bazı silahların beceri ve ortalama hasarı olur. Sonbahar Yelpazesi de bu silahlardan biri. Beceri hasarı ve ortalama hasarı olan en düşük seviyeli silahlardan biri.  Sadece şaman karakterleri kullanabiliyor. Sonbahar Yelpazesi’ni kullanabilmek için en az 30 level olmak gerekiyor. Sonbahar Yelpazesi düşürme taktikleri, Sonbahar Yelpazesi nerede düşer, Sonbahar Yelpazesi hangi slotlardan düşer gibi soruların cevaplarını paylaştık. Metin2 Sonbahar Yelpazesi nerden düşer sorusuna cevap vereceğiz. 

Metin2 sonbahar yelpazesi

Sonbahar Yelpazesi Hangi Slotlardan Düşer?

Sonbahar Yelpazesi her slottan düşmez. Sonbahar Yelpazesi’nin düştüğü belirli slotlar vardır. Vahşi Akrep Adam, Yılan Okçu, Akrep Okçu, Akrep Adam, Kırmızı Zehirli Örümcek ve Lanetli Kurt’tan Sonbahar Yelpazesi düşmekte. Sonbahar Yelpazesi metinlerden düşmez. Oyun içinde açılabilen sandıkların içinden çıkmaz. NPC’ler satmaz.

Sonbahar Yelpazesi Nerede Düşer?

Sonbahar Yelpazesi, Yongbi Çölü ve İmha Bölgesi’nde düşebilir. Akrep Adam, Yılan Okçu ve Akrep Okçu Yongbi Çölü’nde bulunur. Diğer slotlar İmha’da bulunmakta. Seungryong Vadisi’nde bulunan Gölge Metni içinde çıkan slotların içinden de Sonbahar Yelpazesi düşebilir.

Sonbahar Yelpazesi Düşürme Taktikleri

Öncelikle 25-30 arası bir savaşçı karakter geliştiriyoruz. Sonbahar Yelpazesi düşürmek için zihinsel savaşçı tercihimizdir. Bunun sebebi de slotların tek dolaşmaması ve daha iyi kesebilmemiz. Yongbi Çölü’ne gitmeden önce envanterinize kırmızı ve mavi potları stoklamalısınız. Çünkü hemen düşüremeyebilirsiniz ve oldukça fazla zaman harcayabilirsiniz. Sonbahar Yelpazesi düşürürken zırhınızın ve savunmanızın iyi olması gerekiyor. Yavaş da olsa slotları kesebilirsiniz ama savunma çok önemli.

30 level olması nedeniyle çok fazla güçlü olmayan bu silahı biraz daha güçlü yapmak için eklenebilir taşları kullanabilirsiniz. Peki ben hangi taşları ekleyerek güçlendirme yapacağım sorusunun cevabını hemen verelim? Öncelikle Sonbahar Yelpazesi’ne 9 adet eklenebilir taş bulunmaktadır. Lycandan koruyan taş, öldürücü darbe taşı, kavrama taşı, soğutma taşı, canavardan koruyan taş, savaşçıdan koruyan taş, ninjadan koruyan taş, samandan koruyan taş ve suradan koruyan taştır. İstediğiniz gibi bu taşları kullanarak Sonbahar Yelpazesi’ni daha da güçlü hale getirebilirsiniz. Genellikle şaman karakterler becerili Sonbahar Yelpazesi tercih etmekte.

Sonbahar Yelpazesi nerede düşer yazımızın sonuna geldik. CS:GO Girdap Operasyonu için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı