Oyun

Metin2 Metin Taşları

Metin2 oyununun oyuncularına vermiş olduğu en güzel farm yöntemlerinden bir tanesidir ve çoğu oyuncu tarafından en çok benimsenmiş bir yöntem olarak bilinir. Metin taşlarını keserken çıkan slotlardan hem tecrübe puanı hem de item düşme seçeneği bulunmaktadır. Metin taşlarından ise zırhlarımıza ve silahlarımıza ekstra güç sağlayacak taşları sadece metin taşlarından düşürebiliriz. Yeteneklerimizi geliştirmemizi sağlayan beceri kitaplarını sadece metin taşları keserek elde edebiliriz. Metin taşları gökten meteor gibi aşağı çakılarak yere düşer ve metin taşlarını hareket ettiremeyiz. Metin taşları her bölgede karşımıza çıkabilir. Metin2 metin taşları hakkında tüm bilgileri sizler için anlattık.

Metin2 Metin Taşları İsimleri

Seviye 5 Üzüntü Metni
Seviye 10 Dövüş Metni
Seviye 15 Savaş Metini
Seviye 20 Hırs Metni
Seviye 25 Siyah Metin
Seviye 30 Karanlık Metin
Seviye 35 Kıskançlık Metni
Seviye 40 Ruh Metini
Seviye 45 Gölge Metini
Seviye 50 Dayanıklılık Metni
Seviye 55 Şeytan Metni
Seviye 60 Lanet Metni
Seviye 65 Ölüm Metni
Seviye 70 Katil Metni
Seviye 75 Pung-Ma Metin
Seviye 80 Ma-An Metin
Seviye 85 Tu-Young Metin
Seviye 90 Jeon-Un Metin

Metin2 Metin Taşları Nerede Bulunurlar?

Seviye 5 üzüntü metin taşı, bayrağınızın 1. Köyünde bulunur. İçerisinden beceri kitapları atmaktadır.

Seviye 10 Dövüş metin taşı, bayrağınızın 1. Köyünde bulunur. İçerisinden beceri kitapları atmaktadır.

Seviye 15 Savaş metin taşı, bayrağınızın 1. Köyünde bulunur. İçerisinden beceri kitapları atmaktadır.

Seviye 20 Hırs metin taşı, bayrağınızın 1. Köyünde bulunur. İçerisinden beceri kitapları atmaktadır.

Seviye 25 Siyah metin taşı bayrağınızın 2. Köyünde bulunur. İçerisinden beceri kitapları, kan hapları, gözlem bantları, zırh ve silah taşları ve her karaktere uygun silah ve zırhlar atmaktadır.

Seviye 30 Karanlık metin taşı 2. Köyünde bulunur. İçerisinden beceri kitapları, kan hapları, gözlem bantları, zırh ve silah taşları ve her karaktere uygun silah ve zırhlar atmaktadır.

Seviye 35 Kıskançlık metin taşı 2. Köyünde bulunur. İçerisinden beceri kitapları, kan hapları, gözlem bantları, zırh ve silah taşları ve her karaktere uygun silah ve zırhlar atmaktadır.

Seviye 40 Ruh metin taşı Yongbi Çölünde bulunur. İçerisinden beceri kitapları, kan hapları, gözlem bantları, zırh ve silah taşları ve her karaktere uygun silah ve zırhlar ve ruh taşı atmaktadır.

Seviye 45 Gölge metin taşı Seungryong Vadisi ve Yongbi Çölünde bulunur. İçerisinden beceri kitapları, kan hapları, gözlem bantları, zırh ve silah taşları ve her karaktere uygun silah ve zırhlar ve ruh taşı atmaktadır.

Seviye 50 Dayanıklılık metin taşı Şeytan Kulesi ve Yongbi Çölünde bulunur. İçerisinden beceri kitapları,  zırh ve silah taşları ve her karaktere uygun silah ve zırhlar ve ruh taşı atmaktadır.

Metin2 Dayanıklılık Metni nerede çıkar?

Seviye 55 Şeytan metin taşı Sohan Dağı ve Şeytan Kulesinde bulunur. İçerisinden beceri kitapları,  zırh ve silah taşları ve her karaktere uygun silah ve zırhlar ve ruh taşı atmaktadır.

Seviye 60 Lanet metin taşı Şeytan Kulesinde bulunur. İçerisinden 60 levellik silahlar ve beceri kitapları, ruh taşı ve zırh ve silah taşları bulunmaktadır

Seviye 65 Ölüm metin taşı Sohan Dağı ve Şeytan Kulesinde bulunur. İçerisinden beceri kitapları, kan hapları, gözlem bantları, zırh ve silah taşları ve her karaktere uygun silah ve zırhlar ve ruh taşı atmaktadır.

Seviye 70 Katil metin taşı Şeytan Kulesi ve Doyyumhwan’da bulunur. İçerisinden beceri kitapları, kan hapları, gözlem bantları, zırh ve silah taşları ve her karaktere uygun silah ve zırhlar ve ruh taşı  ve bilinmeyen eski kutu atmaktadır.

Seviye 75 Pung-Ma metin taşı Devler diyarı ve Hayalet Ormanda bulunur. İçerisinden 61 level zırhlar ve 65 levellik silahlar düşmektedir. Ruh taşı, Kan hapı, gözlem bandı ve beceri kitapları atmaktadır.

Seviye 80 Ma-An metin taşı Devler diyarı ve Hayalet Ormanda bulunur. İçerisinden 61 level zırhlar ve 65 levellik silahlar düşmektedir. Ruh taşı, Kan hapı, gözlem bandı ve beceri kitapları atmaktadır

Seviye 85 Tu-Young metin taşı Kızıl Ormanda bulunur. İçerisinden 61 level zırhlar ve 65 levellik silahlar düşmektedir. Ruh taşı, Kan hapı, gözlem bandı, cesaret pelerini, kaçağın pelerini, tecrübe yüzüğü, hırsızın eldiveni ve beceri kitapları atmaktadır

Seviye 90 Jeon-Un metin taşı Ormanda bulunur. İçerisinden 61 level zırhlar ve 65 levellik silahlar düşmektedir. Ruh taşı, Kan hapı, gözlem bandı, cesaret pelerini, kaçağın pelerini, tecrübe yüzüğü, tanrıçanın gözyaşı, hırsızın eldiveni ve beceri kitapları atmaktadır.

Metin2 Metinler Ve Önemleri

Metin2 metin taşları level fark etmeksizin her leveldeki oyuncular için çok önemlidir. Ruh taşları düşmeye başlayan metin taşları diğer metin taşlarına göre çok daha iyilerdir. Metin taşlarının levelleri arttıkça içerisinden daha güzel itemler atmaktadır.

Metin2 Metin Taşları Düşme Saatleri

Metin2’de metinlerin herhangi bir düşme saati yoktur. Gün içinde rastgele olarak haritadaki belirli bölgelerde oluşabilirler. “Metin2 metin taşları kaç dakikada bir çıkar?” sorusunun bir cevabı yoktur.

Metin2 para kasma yolları için bu yazımızı okuyabilirsiniz. En iyi drop veren CS:GO kasa açma siteleri için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı