Oyun

Popmundo Başarılar Nasıl Gerçekleştirilir?

Popmundo Başarılar

Daha önceki yazılarımızda Popmundo’ya dair anlatılabilecek her şeyi anlattık. Geriye kalan son konu da başarılar konusu. Nedir bu başarılar? Başarılar, yaptığınız hemen her şeyin karşılığında onu yaptığınızı temsilen size verilen ufak rozetlerden fazlası değiller aslında. Bu rozetlerin kendilerine has puanları da mevcut ve günün sonunda bu puanlar toplanarak oluşturulan bir başarı puanı listesi de var. Oyuna yıllarını veren kimseler bu başarı puanlarında geri kalan herksin önünde olmayı başarmışlar. Yeni başlayan karakterler de zamanla onları yakalamaya çalışıyorlar. Başarı puanlarının özünü anladığımıza göre, biraz da detayına girelim. Popmundo başarılar konusunu sizler için detaylandırdık.

Popmundo başarılar

Patika Başarıları

2014’ten bu yana Tromsö Patikaları’yla başlayan ve sonrasında da devam eden puanlardır. Bu puanları alabilmek için patika görevlerini eksiksiz olarak yerine getirmek gerekir. Patikalar ilk çıktıkları zamanlarda hiçbir şekilde yönlendirmesi olmayan ve tamamiyle camiadaki kaşiflerin oraları keşfetmeleriyle ne olduğu anlaşılan gizemli mekanlardır. Lakin artık bütün patikaların direktifleri kusursuz bir şekilde kılavuz olarak sizlere sunulduğu için, bunları tamamlamakta hiç zorlanmayacaksınızdır.

Popmundo patika başarıları

Yan Kariyer Başarıları

Bunlar çok az yetenek gereksinimiyle ve sizin de harcadığınız zamanla kazanılan başarılardır. 1-100-1000 hasta iyileştirdim, 1-100-1000 suçlu tutukladım, 1-10-100 yangın söndürdüm başarıları gibi başarılar. Kazanmaları uzun sürüyor olsalar da oldukça prestijli başarılardır.

Popmundo yan kariyer başarıları

Genel Başarılar

Hem Popmundo dünyasında, hem de tgh dünyasında ortak olarak bulunan başarılardır. Bu başarılar nadiren yetenek gerektirirler ve kazanmaları genelde oldukça kolaydır. 1-10-100 aktiviteye katıldım başarıları, İmza toplama başarıları, piyango 1-2-3-4-5 tutturdum başarıları, Sörf ve kaykay başarıları gibi.

Müzik Kariyeri Başarıları

Bu başarıları kendi içinde üçe ayırmak daha doğru sanıyorum. İlk olarak her grubun kazanabileceği basit başarılar var. İlk konser gibi, ilk single, ilk albüm, ilk klip ve bir dünya turunu tamamladım gibi daha basit ve karakteri motive edici başarılar var. Sonra daha orta seviye sayılabilecek radyo listesinde 1. oldum, klip listesinde 1 oldum, single ve albüm satış başarıları, mükemmel dünya turu başarıları gibi başarılar var. Ve son olarak ustalık başarıları diyebileceğimiz kim kazanıyor listesinde birinci olmak, Bigbang-popozola-festival kazanmak gibi başarılar var. Ustalık seviyesi başarıları almak yıllar sürebilir ancak bu sizi üzmesin, pek az insan onlara erişebiliyor.

Başarılar konusunu da kapattığımıza göre, Popmundo’yu hiç bilmeyen birine ne kadar anlatabilirsek o kadar anlatabildiğimizi söyleyebiliriz sanırım. Hepsi bu kadar mı? Tabii ki değil. Ancak koca bir dünyayı kaç sayfa anlatırsak anlatalım hep eksik kalacak. O yüzden sen de popmundo.com’a gir ve bize katıl.

Metin2 para kasma yolları için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Eskiden adı popomundoydu bilenler bilir 😀 Hala aktif bir şekilde oynandığını bilmiyordummm özlemişimm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı