Oyun

Metin2 Geyik Boynuzu Yay Nerede Düşer?

Metin2’de bazı silahların beceri ve ortalama hasarı olur. Geyik Boynuzu Yay da bu silahlardan biri. Beceri hasarı ve ortalama hasarı olan en düşük seviyeli silahlardan biri.  Sadece ninja karakterleri kullanabiliyor. Geyik Boynuzu Yay’ı  kullanabilmek için en az 30 level olmak gerekiyor. Geyik Boynuzu Yay düşürme taktikleri, Geyik Boynuzu Yay nerede düşer, Geyik Boynuzu Yay hangi slotlardan düşer gibi soruların cevaplarını paylaştık. Metin2 GBY nerden düşer sorusuna cevap vereceğiz. GBY bildiğimiz üzere oyun içerisinde Geyik Boynuzu Yay olarak biliniyor. 30 level olan Geyik Boynuzu Yay uzaktan vuran bir silahtır. Genelde okçu olan ninjalar kullanır.

Metin2 geyik boynuzu yay nerede düşer

Geyik Boynuzu Yay Hangi Slotlardan Düşer?

Geyik Boynuzu Yay her slottan düşmez. Geyik Boynuzu Yay’ın düştüğü belirli slotlar vardır. Vahşi Okçu, Vahşi Uzman, Yabani Okçu, Yabani General’den Geyik Boynuzu Yay düşmekte. Geyik Boynuzu Yay metinlerden düşmez. Oyun içinde açılabilen sandıkların içinden çıkmaz. NPC’ler satmaz.

Geyik Boynuzu Yay Nerede Düşer?

Vahşi Okçu ve Vahşi Uzman için Seungryong Vadisi’nde zaman geçirmelisiniz. Seungryong Vadisi’nin girişinde genellikle Vahşi Okçu bulunur. Vahşi Uzman’ın da doğduğu belirli yerler var.

Metin2 Geyik Boynuzu Yay nereden düşer

Yabani Okçu ve Yabani General için 2. Köy’e gitmeniz gerekiyor.

Metin2 geyik boynuzu yay nereden düşer

Geyik Boynuzu Yay Düşürme Taktikleri

Öncelikle 25-30 arası bir savaşçı karakter geliştiriyoruz. Geyik Boynuzu Yay düşürmek için bedensel savaşçı tercihimizdir. Bunun sebebi de slotların tek dolaşması ve daha iyi kesebilmemiz. Seungryong Vadisi’ne gitmeden önce envanterinize kırmızı ve mavi potları stoklamalısınız. Çünkü hemen düşüremeyebilirsiniz ve oldukça fazla zaman harcayabilirsiniz. Geyik Boynuzu Yay düşürürken zırhınızın ve savunmanızın iyi olması gerekiyor. Yavaş da olsa slotları kesebilirsiniz ama savunma çok önemli.

Metin2 para kasma yolları için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı