Oyun

Mount & Blade II: Bannerlord Krallık Nasıl Kurulur?

Mount & Blade II: Bannerlord oyunu çıkalı çok kısa bir süre oldu ancak beklenildiği gibi büyük bir ilgi aldı. Oyunun tamamının bitmeden paylaşılması biraz can sıksa da çoğu oyuncu bu durumu anlayışla karşılıyor. Oyundaki dinamiklerden biri de kendi krallığımızı kurma olayı. Bannerlord oyunununda krallık kurma işlemi için bilmeniz ve yapmanız gereken bazı şeyler var. Bu yazımızda size Mount & Blade II: Bannerlord oyununda krallık kurmayı anlatacağız.

bannerlord krallıklar

Kendi krallığımızın temellerini atmamız için öncelikle bir dizi görevden gitmemiz gerekiyor. Oyun başında bize bir tane ana görev verilecektir. Bu görevi bitirdikten ve ilerledikten sonra bizden üç adet bayrak parçası toplamamız istenecek. Bayrakları topladıktan sonra üç farklı görev seçeneği karşımızda. Bunlar;

  • İmparatorluğa karşı başka bir krallıkta savaş.
  • İmparatorluğa karşı bir krallık kur.
  • İmparatorluğun yanında bir krallık kur.

Güney, Kuzey ve Batı İmparatorlukları’na karşı bir krallık mı olmak istiyoruz ya da imparatorlukların safında mıyız? Bunu belirledikten sonra aşağıdaki gereksinimleri de karşılıyorsak krallığımızı kurabiliriz.

  • Klan seviyesi 3 olmalı.
  • 100 kişilik bir orduya sahip olunmalı.
  • Ve tabi ki bir kalemiz veya şehrimiz olmalı.

Böylece kendi krallığımızı kurmuş oluyoruz.

Mount & Blade II: Bannerlord oyununda nüfuzun ne olduğu ve nüfuzu nasıl arttırılacağını merak ediyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı