Teknoloji

DLive, Gaming İstanbul 2019’da

Dlive, GIST fuarına katılacak.

Oyunseverlerin her yıl ilgiyle takip ettikleri Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı-Gaming İstanbul 2019 (GIST 2019), 31 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek. İnternet üzerinden canlı yayın platformu olarak faaliyet gösteren DLive, sürpriz ödüller ve etkinlikleriyle GIST 2019’da katılımcılarla buluşacak.

İnternet üzerinden canlı yayın ve video platformu olarak faaliyet gösteren Silikon Vadisi merkezli DLive, 31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı Gaming İstanbul 2019 (GIST 2019) fuarında yerini alıyor.

Oyun tutkunlarının her sene büyük ilgi göstererek katıldığı GIST 2019’da DLive, binlerce katılımcıya 4 eğlence dolu gün vadediyor. Stant alanına gelen tüm ziyaretçiler, etkinlik boyunca sürpriz ödüllü ve Lino puan kazanabilecekleri Zula, PubG, League of Legends oyun turnuvalarına katılmanın yanı sıra profesyonel oyuncularla tanışma ve fenomenlerle sohbet etme fırsatı bulacak.

 

Bilgi için: İletişim Ofisi Halkla İlişkiler Ajansı

Diğdem Oğuz / digdem.oguz@iletisimofisi.com / 0212 324 80 17

 

DLive Hakkında:

DLive, Lino blockchain üzerinde çalışan, internet üzerinden canlı yayın yapılan merkeziyetsiz bir platformdur. DLive, ABD, Silikon Vadisi’nde UC Berkeley mezunu bir grup tarafından kuruldu. DLive’ın 7 ayrı ülkede içerik geliştirme ekibi bulunuyor. DLive hem içerik üreticileri hem de izleyicileri, kripto para ile teşvik ediyor ve ödüllendiriyor. Lino, ilk DApp’i DLive da dahil olmak üzere kendi ekosisteminde yatırım yapmak için 20 milyon ABD Doları gibi yeterli bir fona sahip. DLive tüm ödüllerin içerik sağlayan yayıncılara ait olduğuna inanıyor, platformunu kullandırmak için pay almıyor ya da ücret talep etmiyor ve şeffaflığı teşvik etmeyi hedefliyor.

 

DLive hakkında daha fazla bilgi için: https://community.dlive.tv

Dlive kanalımızı ziyaret etmek için: https://dlive.tv/oyunaktif

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı