Teknoloji

Ağustos Ayının Ücretsiz Premium WordPress Temaları

Themeforest tarafından aylık olarak yayınlanan ücretsiz WordPress premium temaları sizler için her ay güncelleyerek listeliyoruz. Ücretsiz WordPress premium temaları çoğu kullanıcı için idealdir.

Ücretsiz themeforest premium temaları lisanlı bir şekilde yasal olarak kullanabilirsiniz. Bu temalar null ya da crackli değildir. Themeforest orjinal temaları kampanya yapmak amacıyla 1 aylığına ücretsiz yayınlamaktadır. Ücretsiz olarak indirilen bu temalar süresiz bir şekilde kullanılabilir.

2020 yılının ağustos ayı için ücretsiz olan temaları sizler için inceledik. Yazımızda bulunan tüm WordPress temaların ücretsiz ücretsiz lisansları zip dosyaları içerisinde bulabilirsiniz. Themeforest tarafından dağıtılmış olan ücretsiz WordPress temaları firmanın dağıttığı şekilde tarafınıza sunulmaktadır. Temalar gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ücretsiz WordPress temalarının güncelleme desteği olmadığını unutmayın.

Ağustos 2020 Ücretsiz Themeforest Temaları

Batiment İnşaat Mimari WordPress Teması

Batiment – modern, temiz bir bina ve inşaat WordPress teması. Bu tema, bina, inşaat, yenileme, mimari, iş, şirket, kurumsal, elektrik, mühendislik, sanayi, iç mekan, izolasyon, bakım, boyama, projeksiyon vb. herhangi bir inşaat ile ilgili küçük, orta ölçekli ve büyük şirket için uygundur.

Batiment WordPress Emlak İnşaat Teması

Talkie WordPress Chatbot Teması

Chatbot WordPress teması Talkie‘yi kullanarak web sitelerinizi konuşma ve etkileşimde verimli hale getirin. Talkie teması ile, Etkinlik ve tanıtım sitesi, içerik pazarlama ajansı, banka kredisi uygulama bot hizmetleri, borsacıların chatbot hizmeti, gayrimenkul profesyonel bot hizmetleri için potansiyel müşteri oluşturma için mükemmel bir temadır.

WordPress Chatbot Teması

Payton Kurumsal ve E-ticaret WordPress Teması

Payton WordPress teması, kurumsal ve e-ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz. Şu amaçlar için tercih edebilirsiniz: araba kiralama, galeri, spa, güzellik salonu, restoran hizmetleri. Mobil uyumlu ve hızlı bir tema.

Payton WordPress kurumsal ve eticaret teması

En iyi sanal pos firmaları için bu yazımızı okuyabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Güzel paylaşım elinize sağlık hocam. CS:GO kasa açma siteleri yazısını da çok beğendim. csgo kasa açma siteleri ile ilgili daha fazla içerik bekliyoruz.

  2. Aylık ücretsiz dağıtılınca, güncelleme almayacağını düşünüyordum fakat güncelleme de alınıyormuş. Teşekkürler bilgi için.

  3. Bu gfaydalı bilgiler için çok teşekkürler Themeforest 2010 yılından beri sürekli ücretsiz premium tema yayınlıyor. ancak bu temaları doğrudan theme forest sitesinden indirmek gerek aksi takdirde piyasadaki temalarda virüs ya da gizli linkler olabiliyor. Bu konuda başı çok ağrıyan bir arkadaşımın sitesi google tarafından filtreye alındı. tema seçerken çok dikkatli olalım bu haftanın ücretsiz temaları da oldukça kaliteliymiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı