Oyun

CS:GO Danger Zone Rütbeleri

Geçtiğimiz yıllarda CS:GO’ya gelen Danger Zone oyun modu oyuncuların odak noktası olmaya devam ediyor. PUBG tarzı bir oyun zevki sunduğu için oyuncular Danger Zone oyun modunu oynamaya devam ediyor. Oyun içindeki ranklardan farklı bir sistemi bulunan Danger Zone’daki rütbelerini size tanıtacağız. CS:GO Danger Zone rütbeleri için bir sınıflandırma mevcut. 

CS:GO Danger Zone modunu genel olarak anlatalım.

  • 100 oyuncu ile başlayan bir çok Battle Royale  oyunlarından farklı olarak, CS:GO’nun; Tek kişi girişlerde 16 kişi , Takım olarak girişlerde 18 kişi ile başlayan bir oyun mekanizması var.
  • Haritanın güvenli kısımlarında bulunan gizli kasalar da var. Elinizde C4 patlayıcısı olmadığı sürece bunları açamayacaksınız, ancak bunları açarsanız envanterinize çok sağlam loot ekleyeceksiniz.
  • Ek ödülleri kazanmak için Özel Görevler eklenmiş durumda. Sözleşmeli görevler, Örnek verecek olursak harita üzerinde belirli bir hedefi öldürmek için sizi ödüllendirir -kısacası kiralık katil-, başka bir örnek verecek olursak oyun içine eklenmiş olan Rehineleri güvende tutmak size ödül kazandırır.
  • Oyun sırasında silah almak için vs. kullanabileceğiniz kişisel bir tabletten yararlanabileceksiniz. Bu tablet, rakipleri izlemenize ve sipariş etmiş olduğunuz mühimmatların nerede olduğunu izlemenize ve Güvenli alanı takip etmenize olanak sağlayan önemli stratejik bilgileri sağlar.
  • Silahlar arasında Tabanca, Tüfek, Hafif Makineli ve Ağır Makineli silahlarının hepsi burada da yer alıyor.

CS:GO Danger Zone rütbeleri için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

csgo danger zone ranks

Önceden de olduğu gibi, Seçkin Duruma sahip hesaplar diğer Seçkin Duruma sahip hesaplarla eşleştirilecek. Buna ek olarak Seçkin Durumu size Hatıra MP5-SD | Kobay Fareleri (Danger Zone maçlarında TP kazanılarak edinilebilir) silahına erişim verecek.

CS:GO Danger Zone Nasıl Oynanır?

Oyuncular maçın başında paraşütle atlayacağı yeri seçer. Seçtikleri yerler haritada altıgen olarak yer kaplar ve iki oyuncu aynı altıgen sınırlarına atlayamaz. Yerde bulunan ve yumrukla veya başka bir silahla açılabilen ikmal kutularından silahlar, bombalar veya sağlık aşıları çıkabilir. Haritada çelik yelek ve kask bulunabildiği gibi para da bulunabilir. Tek para tomarında 50$ vardır. Tableti kullanarak diğer oyuncuların nerede olduğunu görebilir ve ekipman satın alınabilir. Satın alınan ögeler İHA’lar ile bir kutunun içinde teslim edilir. Ayrıca haritada kilitli kapılar ve kasalar bulunabilir. Kilitli kapıları açmak için bir miktar para ödemek gereklidir. Kasalar ise kilitlidir ancak yanlarında patlayıcılar bulunur ve bu patlayıcıları kullanmak kasanın açılmasını sağlar ve içindeki paralar toplanabilir. Oyunun sonlarında içlerinde güçlü silahlar bulunduran büyük ikmal kutuları paraşütle iner. Ayrıca haritada füze saldırıları ve oyuncuları gittikçe birbirine yaklaştıran Tehlikeli Bölge bulunur.

CS:GO Vac hatası ve Vac hatasının çözümü için bu yazımızı okuyabilirsiniz. CS:GO Fov kodu için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı