Oyun

Steam Hesap Değeri Hesaplama Nasıl Yapılır?

Steam değer hesaplama işlemini çoğu oyuncu yapmak istiyor. Kütüphanelerinde bulunan oyunların toplam değerini öğrenmek isteyen kullanıcılar Steam değer hesaplama işlemi için araştırma yapıyor. Steam hesabınızı satmak istiyorsanız Steam hesap değeri hesaplama yaparak hesap değerini öğrenebilirsiniz. Böylece hesabınıza değer biçerken olması gereken fiyata yakın ya da üstünde ücretler istersiniz. 

Bilindiği üzere Steam üzerinde Dolar kuru, Türk Lirası’na göre sabitlenmiş durumda, bu durum göz önünde bulundurulduğunda Steam hesabını Dolar veya Euro üzerinden satmak oldukça karlı olcaktır. Peki bu Steam hesap değeri nereden öğrenilir?

Steam Database, satmak istediğiniz ya da değerini öğrenmek istediğiniz hesapların değerini TL, Dolar ve Euro cinsinden ölçerek öğrenebileceğiniz bir site. Bu site üzerinden istediğiniz para birimi cinsine göre hesabınızın değerini öğrenebilirsiniz. 

Steam Database Nedir?

Steam veritabanı ile bize bilgi sağlayan bir sitedir. Sitede hesabınız hakkında bilgilere erişebilirsiniz, anlık oyuncu takibi yapabilirsiniz, hesap değerinize bakabilir ve ücretsiz / indirimli oyunların listesini görebilirsiniz.​ Blog yazıları kısmından da pek çok bilgi edinmeniz mümkün. Karşılaştığınız sorunlara dair bilgileri de bu platformdan edinebilirsiniz. Ayrıca Steam Database size aktarmış olduğu bilgileri doğrudan Steam’den aldığı için bilgilerin tamamı doğru ve günceldir.

Steam hesap değeri

Steam Hesap Değeri

  • Adım 1: Steam Database sitesine giriş yapın.
  • Adım 2: Yukarıdaki menüden “Calculator” butonuna tıklayın.
  • Adım 3: Steam kullanıcı adınızı istenen şekilde işaretli alana girin ve “Enter” tuşuna basın.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra Steam hesabınızın değerini öğrenebilirsiniz.

Steam hesap değeri rehberimizin sonuna geldik. Steam ID öğrenme rehberimizi de inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı