Teknoloji

BtcTurk 8. Yıl Yarışması

BtcTurk 1 Temmuz 2021’de “BtcTurk 8. Yaş Sosyal Medya Yarışması” düzenliyor. Yarışma Twitter üzerinde yapılacak. Etkinlik 1 Temmuz 2021 tarihinde saat 11:00 ile 18:00 arasında BtcTurk 8. Yıl etkinliği kapsamında gerçekleştirilecektir. Bu tarih ve saat aralığı sona erdikten sonra Etkinlik de sona ermiş olacaktır. Gün içerisinde @btcturk Twitter hesabında düzenlenecek olan etkinlikte, 11:00 ve 18:00 arasında her saat başı sorulacak  BtcTurk hakkındaki toplam 8 soruyu, sorunun altına cevap olarak @btcturk Twitter hesabını etiketlemek suretiyle en hızlı ve doğru yanıtlayan ve hesabı kilitli olmayan ilk 5’er kişiye (toplamda 40 kişi) her bir kişi özelinde 5.250 TL  olmak üzere toplamda 210.000 TL hediye edilecektir.

BtcTurk 8. Yaş Yarışması’na Nasıl Katılınır?

Öncelikle yarışmaya katılmak isteyen adayların Twitter hesabı olmalı. Bu kampanyadan sadece bireysel hesaplar yararlanabilecek olup, kurumsal hesaplar veya kurumsal hesap yetkilileri hak kazansalar bile kurumsal hesaplar kampanyadan faydalanamazlar.

Etkinlik 1 Temmuz 2021 tarihinde saat 11:00 ile 18:00 arasında BtcTurk 8. Yıl etkinliği kapsamında gerçekleştirilecektir. Bu tarih ve saat aralığı sona erdikten sonra Etkinlik de sona ermiş olacaktır. Gün içerisinde @btcturk Twitter hesabında düzenlenecek olan etkinlikte, 11:00 ve 18:00 arasında her saat başı sorulacak  BtcTurk hakkındaki toplam 8 soruyu, sorunun altına cevap olarak @btcturk Twitter hesabını etiketlemek suretiyle en hızlı ve doğru yanıtlayan ve hesabı kilitli olmayan ilk 5’er kişiye (toplamda 40 kişi) her bir kişi özelinde 5.250 TL  olmak üzere toplamda 210.000 TL hediye edilecektir.

Doğru cevabı @btcturk Twitter hesabını etiketlemek suretiyle en hızlı ve doğru şekilde yanıtlayan kişiler  Tweet ID’leri baz alınarak, en hızlı yanıt veren kişilerin listelenmesi suretiyle belirlenecektir. Ödülü kazanan kullanıcılar BtcTurk sosyal medya hesapları tarafından ilan edilecektir. Kazandığı ilan edilen kullanıcıların BtcTurk’e kayıtlı eposta adresi bilgisini @btcturk Twitter hesabıyla özel mesaj yoluyla paylaşmaları gerekmekte olup, e-posta bilgisini 31 Temmuz 2021 tarihi saat 00:00’a kadar bildirmeyen kişiler ödül kazansalar bile kendilerine ödül teslim edilmez ve ödülleri iptal edilir.

btcturk 8. yıl yarışması

BtcTurk 8. Yıl Yarışması Ödülleri Ne Zaman Verilecek?

BtcTurk Ödül kodu, BtcTurk’e iletilen bilgilerin BtcTurk tarafından teyit edilmesinden sonraki 2 (iki) iş günü içerisinde kazanan kullanıcıların BtcTurk nezdindeki hesap bakiyelerine Türk Lirası (TL) olarak yansıtılacaktır. BtcTurk Ödülü’nü talep etmek için son tarih 31 Temmuz 2021 saat 00:00’dir. Bu tarihten sonra gelen ödül talepleri değerlendirilmeyecektir. Kazanan kullanıcılar ödüllerinin başka bir hesaba gönderilmesini talep edemezler.

Kuponun kullanım süresi 3.07.2021 tarihi saat 00:00 tarihinden itibaren 3 (üç) aydır. Ödül kodları geçerliliğini  02.10.2021 tarihi saat 00:00’da yitirecektir.

Kazanan kullanıcı tarafından iletilen BtcTurk’e kayıtlı e-posta adresi bilgisinde eksik, yanlış olmasından, bildirilen e-posta adresinin başkası adına kayıtlı olmasından veya BtcTurk’e üyelik sırasında bildirilen e-posta adresi olmamasından kaynaklanabilecek sorun ve aksaklıklardan BtcTurk sorumlu değildir. Kazanan kullanıcılar tarafından sunulan bilgilerin doğruluğunun ispatı kullanıcının sorumluluğundadır, BtcTurk kullanıcı Ödül’e hak kazansa bile kullanıcı ile iletişime geçme sorumluluğunu almaz, başkası adına kayıtlı e-posta bildiren veya BtcTurk’e üyelik sırasında bildirdiği e-posta adresi yerine başka bir e-posta adresi bildiren kişiler ödül kazansalar bile kendilerine ödül teslim edilmez ve ödülleri iptal edilir.

Yukarıdaki bilgiler BtcTurk tarafından paylaşılmıştır. BtcTurk 8. Yıl yarışması ile ilgili görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı