Teknoloji

Haziran Ayının Ücretsiz Premium WordPress Temaları

Themeforest firmasının her ay yayınlamış olduğu ücretsiz WordPress temalarının tamamını bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz. 2020 yılının haziran ayı için ücretsiz olan temaları sizler için inceledik. Yazımızda bulunan tüm WordPress temaların ücretsiz ücretsiz lisansları zip dosyaları içerisinde bulabilirsiniz. Themeforest tarafından dağıtılmış olan ücretsiz WordPress temaları firmanın dağıttığı şekilde tarafınıza sunulmaktadır. Temalar gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ücretsiz WordPress temalarının güncelleme desteği olmadığını unutmayın. Ücretsiz tema ile premium zevkini kaçırmayın. Ücretsiz tema kullanırken warez olmamasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Ücretsiz tema kullanırken bir süre sonra problem yaşamaya başlayabilirsiniz. Haziran ayının ücretsiz temaları sizlerle.

Kyoto

Kyoto WordPress teması

 

Kyoto , inanılmaz bir düzen ile yenilikçi bir WordPress Temasıdır ve web sitenizi çok profesyonel hale getirmek için tasarlanmış güzel renklere sahiptir, ya bir freelancer, tasarımcı ya da bir fotoğrafçı, Kyoto sizin seçiminiz olacaktır. Kyoto’ya çok güçlü özellikler dahildir, öğeler Elementor adı verilen tamamen ön uç sayfa oluşturucudan tamamen oluşturulmuştur, başlık oluşturucu, şablon kütüphanesi, kopyala yapıştır özelliği, şekil bölücüler, tek tıklamayla demo ithalatçısı sadece birkaç özellikten biridir.

Tema Adı: Kyoto – Innovative Portfolio Theme for Creatives

Sürüm: 1.2.0

Son Güncelleme: 2020-06-01T21:49:34+10:00

Etkin kurulumlar: 165

Tema Puanı: 5

Özellikler

Elementor – Elementor nihai WordPress sayfa oluşturucusudur, temel fark, canlı tasarım yaparken ve sitenizin ön ucunda yüksek bir tasarıma ulaşmanızdır. Elementor, temel WordPress düzenleyicisini canlı bir ön uç düzenleyicisiyle değiştiren bir sayfa oluşturucu eklentisidir, böylece düzenleyici ve önizleme modu arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan görsel olarak karmaşık düzenler oluşturabilir ve web sitenizi canlı olarak tasarlayabilirsiniz. Sayfa oluşturucu, kod veya CSS kullanmaya gerek kalmadan birinci sınıf bir tasarım kalitesine ulaşmanızı sağlar ve kod bilgisi gerektirmez.

Üstbilgi ve Altbilgi Oluşturucu – Üstbilgi ve altbilgi söz konusu olduğunda sınır yoktur, sizin için daha da kolaylaştırmak için oluşturduğumuz öğelerle Elementor aracılığıyla etkileşimli bir üstbilgi ve altbilgi düzeni oluşturabilirsiniz, önceden tanımlanmış üstbilgiler yalnızca tek bir tıklamayla şablon kütüphanesine dahil edilir.

Özelleştirici – Çok güçlü yenilikçi WordPress Canlı Özelleştirici ile, WordPress web sitenizde yapılan değişiklikleri canlı yayınlamadan önce gerçek zamanlı olarak önizleyebileceksiniz. Birçok seçenek, renk düzeni, tipografi, portföy, blog, mağaza düzeni ve çok daha fazlası dahil olmak üzere temanızın yapısını ve görsellerini değiştirmenizi kolaylaştırır.

WooCommerce – WooCommerce ürün ve hizmet satmak içindir. Özellikle, bu şeyleri uygun fiyatlı ve erişilebilir kılar. Dijital ve fiziksel ürünler satabilir, envanter ve nakliyeyi yönetebilir, güvenli ödemeler alabilir ve vergileri otomatik olarak sıralayabilirsiniz.

Revolution Slider – Revolution Slider, içeriğinizi güzel bir şekilde görüntüleyen yenilikçi, mobil uyumlu bir WordPress Slider Eklentisidir. En iyi dönüşüm oranları için bir Slider, Carousel, Hero Resim veya Video Sahnesi, hatta tüm Ön Sayfa olsun, görsel, sürükle ve bırak editörü, kendi hikayelerinizi anında bildirmenizi sağlar! Masaüstü veya mobil cihaz! Ücretsiz olarak dahildir, 26 $ tasarruf edersiniz.

Şablon Kitaplığı – Sayfa tasarımlarınızı şablon olarak kaydedin ve diğer sayfalarda yeniden kullanın. Bu gerçekten iş akışınızı hızlandırabilir. Herhangi bir şablonu dışa aktarabilir ve diğer web sitelerinde kullanmak için içe aktarabilirsiniz. Bu, şablonlarınızı diğer tasarımcılarla paylaşmanıza olanak tanır.

One Click Demo Importer – Temaya eklenen çok kullanışlı bir özellik, canlı önizleme demolarından herhangi birini tek bir tıklamayla içe aktarabilirsiniz, kurulumu bir dakikadan fazla sürmez. Her şeyi sıfırdan oluşturmak yerine içeriğinizi eklemenin ve tasarımla oynamanın keyfine varacaksınız.

Tamamen Mobil Uyumlu– Temadaki her şey yüksek sorumlulukla inşa edilmiştir. Her öğenin mobil uyumlu ve retinaya hazır olmasıyla listenin en üstünde yer alır.

Yüzlerce seçenek – Tema, 500’den fazla farklı seçenek ve kısa kod sunar, hepsi bir araya getirilerek her amaç için güzel bir web sitesi oluşturur.

Gelişmiş Tipografi Seçenekleri – Seçebileceğiniz 600’den fazla farklı Google yazı tipi, seçeneklerdeki her öğe için son derece gelişmiş ayarlar.

İnanılmaz Hız – İyi organize edilmiş şablon hiyerarşisi inanılmaz derecede hızlı yükleme süresi sunar.

Şekil Bölücüler – Bölüme eklenen çok güçlü bir özellik, bölümün üstünde veya altında inanılmaz düzenlerle sayfalarınızı oluşturmanın çok güzel bir yolunu sunar.

Güçlü Izgara Düzeni – Üç farklı ızgara türü blog, portföy ve mağazada tür, stil, aralık ve çok daha fazlası gibi birçok seçenek bulunur.

Temiz Tasarım – Açık renkler, serbest çalışanlar, ajanslar, tasarımcılar, mimarlar, fotoğrafçılar ve çok daha fazlası gibi basit ve güzel tasarımları bir araya getirmek için bir araya getirilmiştir.

İnanılmaz Portföy – Portföyünüzü daha havalı hale getirmek istiyor musunuz? Portföyünüzü sergilemek hiç bu kadar kolay olmamıştı, güçlü tema paneli ve en iyi sayfa oluşturucu elementor tarafından oluşturulan yüz seçeneği kolayca birleştirin, üç farklı düzen, ızgara, metro veya atlıkarınca arasında seçim yapabilirsiniz, her birinin kendi inanılmaz seçenekleri vardır.

Yaratıcı Blog – Makalelerinizi yaratıcı bir şekilde oluşturun, kitleniz temaya dahil olan inanılmaz düzenlerden sıkılmayacak, normal ızgara sistemini veya duvarcılık, metro veya atlıkarınca gibi güzel türleri kullanamayacaksınız.

Güçlü Dükkan – Ürünlerinizi, birlikte karıştırılabilecek birçok seçenekle, harika görünümlü ızgaralarda satmaya başlayın.

50+ Öğeler – Ön uç sayfa oluşturucu Elementor’da kullanıma hazır inanılmaz öğeler, her şey sürükle ve bırak.

Ajax Mini Cart – Ajax Mini Cart, müşterilerin alışveriş sepetindeki içeriği kolayca görüntülemelerine ve yönetmelerine olanak tanır. Müşteriler, sayfayı yeniden yüklemeden alışverişe devam edebilir. Sepetteki öğeler Mini arabadan kolayca yönetilebilir. Ayrıca, Ajax kullanarak alışveriş sepeti sayfasıyla senkronize edilir.

Paralaks Efektleri – Paralaks kaydırma, arka plan içeriğinin (yani bir görüntünün) kaydırma sırasında ön plan içeriğinden farklı bir hızda hareket ettirildiği bir web sitesi eğilimidir. Paralaks kaydırmalı ve kaydırmasız bir web sitesi arasındaki farkı görmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayın.

Seçeneği Devral – Öğelerdeki seçeneklerin çoğunun, değerleri tema seçeneklerinden devralma seçeneği vardır. Bu seçenekle, tema seçeneklerinden devralınan aynı ayarlarla birden çok sayfa oluşturabilir veya birden çok öğeye sahip olabilirsiniz. Endişelenmeyin, devral, seçimdeki tek seçenek değildir, devral seçeneği genellikle üstte durur ve bunu normal seçenekler izler.

Kodlama bilgisi gerekmez – Hemen hemen her şey için seçenekler vardır, hayallerinizin web sitesini oluşturmak için ekstra bilgi gerekmez.

Otomatik Güncellemeler – Envato Market Eklentisi ile uyumlu olan tema, kontrol paneli menüsünden tek bir tıklama ile kolayca güncellenebilir.

Görsel Editör – Paragrafları, başlıkları, listeleri ve çok daha fazla öğeyi gerçek zamanlı olarak düzenleyin .

Tercüme Hazır – Herhangi bir dilde çevrilmeye hazır, WPML, Polylang, Loco Translate ve çok daha fazlası gibi tüm zihinsel eklentileri tamamen destekler.

Mega Menü – Menü öğesindeki gelişmiş seçenekler, mega menü yapmak için çok kolay ve hızlı hale getirir, sütunlar ve aktivasyon için ekstra sınıflar eklemenize gerek yoktur, seçmek için basit seçenekler vardır.

Sınırsız Google Haritalar Stilleri – Google haritanızı çok kolay adımlarla gömün, haritanın rengini, doygunluğunu ve daha birçok CSS filtresini seçerek kolayca stilize edebilirsiniz.

Uyarlanabilir Görüntüler – Mobil Uyumlu görüntü işlevselliğini geliştirmek için görüntü boyutu nitelikleri iyi düzenlenmiştir.

Tokoo

Tokoo WordPress teması

 

Tokoo – Elektronik Mağazası WooCommerce Tema bir şefin bıçağıdır. En iyi e-Ticaret web sitelerinden birine benzeyen e-Ticaret web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olmak için yalnızca tek bir amaç için tasarlanmıştır. Daha küçük yazı tipleri, daha basit başlıklar, daha temiz ödeme, daha iyi gezinme ve daha az boşluk gibi…

Tema Adı: Tokoo – Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites

Sürüm: 1.1.7

Son Güncelleme: 2020-05-07T20:23:17+10:00

Etkin kurulumlar: 597

Tema Puanı: 4.93

Özellikler

17 farklı blok içeren 5 Farklı Ana Sayfa

Seçim yapabileceğiniz 5 farklı ana sayfa şablonu ve 17 blok eklenmiş. Ana sayfalar, farklı düzenlenmiş bloklarda daha fazla ürün gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Ana sayfalar, benzersiz ana sayfalar oluşturmak için 17 blok farklı bir şekilde oluşturabileceğiniz özel kod veya sayfa oluşturucular aracılığıyla da özelleştirilebilir.

4 Farklı Başlık Stili ve ayrı mobil Başlık

Tokoo 4 farklı başlık stili ve 1 mobil başlık ile oluşturuldu. Başlıklar, web sitenize birinci sınıf bir görünüm vermek için tasarlanmıştır. Başlıklar, web sitenizin gezinme, marka bilinci oluşturma, önemli simgeler ve hızlı değiştiricileri barındırır. Mobil üstbilgi yalnızca mobil görünüme uygulanır ve mobil kullanıcılar için diğer tüm kümeleri kaldırır.

Web Sitesi Hızı

Bir tema, bir web sitesinin hızını belirlemede çok küçük bir rol oynar. WP Rocket veya W3 Total Cache gibi eklentilerle birlikte hızlı yükleme süresi elde edebilirsiniz. Bunun nedeni, ana sayfaların yalın olması ve oluşturulması için daha az zaman harcanmasıdır.

Elementor ve King Composer ile uyumlu

Elementor ve King Composer, WordPress için en popüler sayfa oluşturuculardır. Tema bu sayfa oluşturucularının her ikisiyle de uyumludur. Bu eklentileri, ana sayfaların yanı sıra diğer statik sayfaları yalnızca hayal gücüyle sınırlı çok yüksek bir seviyeye özelleştirmek için kullanabilirsiniz.

Önceden tanımlanmış renkler

Tokoo, seçebileceğiniz 6 önceden tanımlanmış ana renkle birlikte gelir. Markanız önceden tanımlanmış olanlardan farklı bir renk kullanıyorsa, web sitesini marka renklerinizle uyumlu hale getirmek için renk seçici aracılığıyla kendi renginizi kolayca seçebilirsiniz.

Arama destekli Algolia

Arama, e-Ticaret web sitelerinin önemli bir parçasıdır. WordPress ve WooCommerce, yalnızca başlıklar ve açıklamalarla arama yapan temel arama sağlar. Algolia en popüler ve güçlü arama motorlarından biridir. Sitenizi çok güçlü hale getirmenizi sağlayan temayla sorunsuz bir şekilde uyumludur.

Megamenus – Yatay ve Dikey

Megamenus oluşturmak temayla birlikte kolaydır ve üçüncü taraf eklentileri gerektirmez. Hem dikey hem de yatay bir megamenus eklenmiş. Kukla içeriğimiz, en popüler e-Ticaret web sitelerinin megamenu stilini takip eder. Bunları kendi şık megamenü’nüzü oluşturmak için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanabilirsiniz.

Tek Tıkla demo İçe Aktar

Genellikle tek bir tıklama içe aktarımı, kaydırıcıları ayrı ayrı içe aktarmanızı gerektirir. Tek yapmanız gereken düğmeye tıklayın ve içe aktarıcının görüntüleri ve kaydırıcıları içe aktarmasını bekleyin. Ek adım gerekmez.

LordCros

LordCros wordpress teması

 

LordCros – Otel Rezervasyonu WordPress Teması, dünyanın popüler otel rezervasyon temasından biridir. Eşsiz tasarımı, çarpıcı düzeni ve kullanıcı dostu arama ve rezervasyon sistemi ile müşterilerinize mümkün olan en iyi otel rezervasyonu deneyimini sunacaksınız.

Tema Adı: LordCros – Hotel Booking WordPress Theme

Sürüm: 1.2.0

Son Güncelleme: 2019-07-25T01:41:39+10:00

Etkin kurulumlar: 116

Tema Puanı: 4.88

Özellikleri

 • Güçlü Otel Odası Arama ve Rezervasyon Sistemi
 • Haftalık Fiyat, Sezonluk Fiyat, Özel Tarihler Blok özelliği
 • Güçlü Rezervasyon Yönetim Sistemi (Takvim Görünümü Dahil)
 • Kupon Kodu özelliği
 • Paypal, Stripe, vb.Gibi Çok Ödemeli Entegrasyon
 • Kullanışlı Tema Seçenekleri Paneli
 • % 100 Tamamen Mobil Uyumlu ve Düz Tasarım
 • Visual Composer Entegrasyonu
 • WPML Desteği
 • İletişim Formu 7 desteği
 • Harika Özel Widget’lar
 • 20+ Faydalı Kısa Kod
 • Blog entegrasyonu
 • Özel Stil
 • Özel Kenar Çubuğu
 • Esnek Sayfa Düzenleri (10+ Üstbilgi Düzeni Dahil)
 • Çeviri Hazır
 • Özelleştirmesi Kolay
 • Izgara / Liste / Blok Görünümü
 • CSS3 Animasyonları
 • Bootstrap4 tabanlı
 • Kullanıma Hazır Demo İçeriği
 • Görsel Besteci dahil 
 • Revolution Slider dahil 
 • GDPR Uyumluluğu Hazır

WordPress Corona Eklentisi | Covid-19 Takip

Coronavirus Vaka Takip , WordPress sayfa / yazı / bileşenler bölümünde Coronavirus (COVID-19) salgın güncellemelerini görüntülemek için kullanılır. Bu eklentiyi kullanarak belirli ülke verilerini veya global verileri görüntüleyebilirsiniz. Kısa kod yardımı ile WordPress’de toplam Enfekte, Ölüm, Kurtarılan, Çözülmemiş, Yeni Durumlar, Bugün Yeni Ölümler’i gösterebilirsiniz. Bu eklenti aynı zamanda koronavirüs salgın verilerini görüntülemek için 4 farklı düzen (Harita, Tablo, Grafik, Metin) sağlar. Özel arka planı ve yazı tipi rengini temanıza göre de ayarlayabilirsiniz.

Not:  Temaları indiren arkadaşlar zip dosyasını açıp içindeki asıl tema zip dosyasını yüklesinler. Her temanın demo kurulumu farklı onun için de indirdiğiniz zip dosyası içindeki dokümana bakmayı unutmayın.

Site teması seçerken dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili merak ettiklerinizi bu rehber sayesinde öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı