Teknoloji

Exxen Abonelik Ücretleri Ne Kadar?

Dijital dünyanın gelişmesi ile birlikte Türkiye de büyük yatırımlar yapan ve gerçekleştiren Acun Ilıcalı yeni dijital platform projesi olan Exxen markasını tanıttı. Kısa süre içerisinde Twitterda gündemlere oturan platform şimdiden çok konuşulanlar arasına girdi. Peki Exxen ne zaman tanıtılacak? Exxen abonelik ücretleri ne kadar olacak? Exxen fiyatları ne kadar olacak? Netflix’in tüm dünyada etkin bir şekilde kullanılmaya başlanmasından sonra dijital platformlara olan ilgi artmaya başladı. Abonelik sistemine bağlı olarak dizi ve film izleme imkanı sunan Netflix’e Blu TV’nin ardından yeni bir rakip çıkmaya hazırlanıyor. Exxen ismiyle kurulacak yeni dijital platformun arkasında ise Acun Ilıcalı yer alıyor. 

Exxen Nedir?

Exxen, Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital yayıncı platform olarak kamuoyuna duyuruldu. Yeni platformun isim babası ise ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ programının da adını koyan ve bir dönem jüri üyeliği görevini üstlenen Ali Taran oldu. Reklamcı Ali Taran’ın önerisiyle Exxen adını alan platformun isminin anlamı henüz bilinmiyor. Ancak magazin kulislerinde Exxen’de genellikle yarışma programlarının yer alacağı konuşuluyor. Aynı zamanda Exxen platformunda belgeseller de bulunacak.

Acun Ilıcalı kısa süre önce Netflix şirketine benzer bir şirket kuracağını ve bu noktada global anlamda yayınlar yapacağını açıklamıştı. Bu haberlerin yayınlanmasının ardından geçen sürede tüm hazırlıklarını tamamlayan Acun Ilıcalı ve ekibi Exxen platformunu sosyal medya hesabından tanıttı. Exxen abonelik ücreti ise henüz belli değil.

Exxen nedir?

Acun Ilıcalı bu görseli paylaşarak Instagram hesabından şu açıklamaları paylaştı. “Yeni dijital platformumuz @exxen ’de yakında beraberiz.”

Dijital dünyanın gelişmesi ile birlikte Türkiye de bu noktada en büyük yatırımları gerçekleştiren kişi olan Acun Ilıcalı sürekli olarak yeniliklerine devam ediyor. Exxen markasını tanıtan Acun Ilıcalı şimdiden abonelik ücretleri ve içerisinde neler barındıracağı merak ediliyor.

Acun Ilıcalı bu projesinde Youtuber’lar ile çalışacağını daha önce de açıklarken yakın dostu olan Cem Yılmaz da bu projenin en önemli isimleri arasında gösteriliyor.

Exxen abonelik ücretleri henüz belli olmasa da Netflix platformuna yakın fiyatların olacağı fakat açılış noktasında büyük sürprizlerin yer alması bekleniyor.

Metin2 para kasma yolları için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Dolar üzerinden etki etmese artmayacak da artıyor. Güzel bir proje olacak gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı