Teknoloji

Şubat Ayının Ücretsiz Premium WordPress Temaları

Themeforest firmasının her ay yayınlamış olduğu ücretsiz WordPress temalarının tamamını bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz. Yazımızda bulunan tüm WordPress temaların ücretsiz ücretsiz lisansları zip dosyaları içerisinde bulabilirsiniz. Themeforest tarafından dağıtılmış olan ücretsiz WordPress temaları firmanın dağıttığı şekilde tarafınıza sunulmaktadır. Temalar gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ücretsiz WordPress temalarının güncelleme desteği olmadığını unutmayın. Ücretsiz tema ile premium zevkini kaçırmayın.

Kunco

kunco wp theme

Kunco, sivil toplum kuruluşları, dernekler, vakıflar gibi organizasyonların kullanımı için hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Sade, esnek, mobil uyumlu, modern bir tasarıma sahiptir. Ayrıca pek çok seçenek ile temayı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Tema Adı: Kunco – Charity & Fundraising WordPress Theme

Sürüm: 1.0.0

Son Güncelleme: 2020-01-21T18:46:23+11:00

Etkin kurulumlar: 572

Tema Puanı: 4.9

Kunco teması yardım kuruluşları, STK’lar, kar amacı gütmeyen organizasyonlar, ve bağış toplamak isteyen diğer organizasyonların web siteleri için mükemmel bir seçimdir. Tema, sitenizi yönetmek için birçok kullanışlı seçenek ve araç içeren kendi güçlü tema kontrol paneline sahiptir. Tema ile ücretsiz olarak şu eklentilere de sahip olursunuz: WPBakery Sayfa OluşturucuRevolution Slider, Custom Icon Font.

Minera

minera wp theme

Minera, Woocommerce için hazırlanmış kaliteli bir e-ticaret temasıdır. İstediğiniz kadar varyasyon oluşturabilirsiniz. Kumaş satış, mobilya mağazası, bitki dükkanı, süs eşyaları ve diğer birçok aksesuar için uygun temiz ve zarif bir tasarımı vardır.

Minera, güçlü e-ticaret platformu WooCommerce’da müthiş bir web sitesiyle çevrimiçi mağazanızı tanıtıyor. İstediğiniz kadar seçenek oluşturabilirsiniz. Kumaş, mobilya mağazası, fabrika zemini, mücevher ve diğer birçok aksesuarı satmak için uygun temiz ve şık bir tasarımdır. Minera, her türlü web sitesini yönetebilir ve inanılmaz derecede esnek, özelleştirilebilir doğası ve sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde karmaşık iş çözümleri sunar.

Duyarlı tasarım, basit sayfa oluşturma ve herhangi bir kodlama bilgisi olmadan mobil cihazlar için uygun bir düzen, sitenizde geçirilen en iyi zamandır. Koleksiyonunuzu, satışınızı ve en son haberlerinizi farklı parçalarda güzel bir şekilde sergilemek için çeşitli düzenlere sahip 10+ ana sayfa mevcuttur. WooCommerce ve diğer e-ticaret özellikleri ile tamamen entegredir. Kârlı bir moda mağazası sitesi oluşturmak için ticari ve özelleştirilebilir bir mega menü mevcuttur. Minera, e-ticarette başarılı olmanız için tek ihtiyacınız olan şey.

Tema Adı: Minera – Minimalist WooCommerce WordPress Theme

Sürüm: 2.9

Son Güncelleme: 2020-01-21T20:11:51+11:00

Etkin kurulumlar: 516

Tema Puanı: 4.82

Mobil uyumlu, SEO için hızlı ve kod bilmeden herşeyi yapabilmeniz için hazırlanmıştır. Koleksiyonunuzun, satışınızın ve en son haberlerinizin farklı bölümlerde güzel bir şekilde sergilenmesi için farklı düzenlere sahip 10dan fazla demosu mevcuttur. WooCommerce ve diğer e-Ticaret özellikleriyle tamamen entegredir. Kazançlı bir moda mağazası web sitesi oluşturmak için ticari ve ayarlanabilir mega menü mevcuttur. Minera, e-Ticaret’te başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeydir.

İçerisinde 60$ değerinde WPBakery Sayfa oluşturucu ve Revolution Slider eklentisi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Unica

unica wp theme

Unica, Tek sayfalık WordPress siteleri oluşturmak için hazırlanmış bir temadır. Özellikle kişisel siteler için geliştirilmiş olan bu tema ile tek sayfalık portfolyo sitenizi kolayca hazırlayabilirsiniz.

Tema Adı: Unica – Personal Resume and Portfolio Theme

Sürüm: 2.0

Son Güncelleme: 2019-12-05T19:33:49+11:00

Etkin kurulumlar: 52

Tema Puanı: 5

İçerisinde 60$ değerinde WPBakery Sayfa oluşturucu ve Revolution Slider eklentisi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Not:  Temaları indiren arkadaşlar zip dosyasını açıp içindeki asıl tema zip dosyasını yüklesinler. Her temanın demo kurulumu farklı onun için de indirdiğiniz zip dosyası içindeki dokümana bakmayı unutmayın.

Şubat ayının ücretsiz dosyaları için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Site teması seçerken dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili merak ettiklerinizi bu rehber sayesinde öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı