Teknoloji

Satış Ortaklığı ile Para Kazanma Siteleri

Ürün sahipleri ile online komisyon kazanmak isteyenler arasında yapılan işbirliği ortaya “affiliate marketing” adında bir sektör çıkardı. Sistemi uygulamak isteyenler biraz çalışarak elbette öğrenebilir ama rekabet belinizi bükebilir. Bu arada sistem bizim dilimize “satış ortaklığı” olarak yerleşti.Size ait olmayan ürünlerin internette reklamını yapıyorsunuz. Bu reklamlar sayesinde satılan her üründen size komisyon veriliyor. Burada yaptığınız eyleme, “affiliate marketing” adı verilir.


1)Udemy

Udemy’nin misyonu, eğitim yoluyla insanların hayatlarını iyileştirmektir. Global platformumuz uzman eğitmenler tarafından hazırlanan 80.000’in üzerinde kursu barındıran kapsamlı ve birçok dil seçeneğinin bulunduğu bir kütüphane sunar. İşletme ve girişimcilik, programlama, akademik konular, sanat, sağlık ve fitness, dil, müzik, teknoloji, oyunlar ve daha birçok kategoriyi içeren geniş kurs yelpazesinden seçim yapabilirsiniz.

Komisyon Oranı: %15 ve Dönüş/Çerez gün sayısı 7 gündür.

2)OdaklıPazar

Dijital ürünler olarak genelde e-kitaplar, e-kurslar yer alır.

Komisyon Oranı: %30-%70 arasında değişmektedir.

3)GittiGidiyor

10 Temmuz 2017 tarihinde üyelik alımlarını durdurmuşlardır.

4)ReklamAction

2007 yılında kurulan ReklamStore gösterim reklamcılığı firmasının performans pazarlama kanadı olarak 2011 yılında kurulan ReklamAction kısa zamanda sektörün önde gelen oyuncuları arasında yerini almıştır. Türk markalarının performans hedeflerine en düşük maliyetlerle en etkin biçimde ulaşması misyonunu her sene dahada büyüyen ekibiyle gerçekleştirmektedir. Markaların hedeflerine ulaşabilmesi için yurt içinde olduğu kadar global kaynakları da en etkin biçimde kullanmaktadır. Konusunda uzman ekibiyle reklam verenlerinin tüm hedeflerine başarılı bir şekilde ulaşmasını sağlarken yayıncı Network’üne verdiği düzenli eğitimlerle de sektörün gelişmesine destek olmaktadır.

Reklam Action , Satış Başı Kazanç ( PPS) ve Üye Kayıt Başı Kazanç (PPC) sistemleri ile satış ortaklarına gelir imkanı sağlamaktadır. Yani Sitemize yerleştirdiğimiz bannerlarla aktivitelerde bulunduklarında işlem başı gibi 2-3-5 yada 15 lira gibi reklamına göre paralar kazanabiliyorlar. Yada üye oldukları siteden alışveriş yaptıklarında reklamda belirtilen oranlarda alışverişin tutarından kazanç sağlıyor.

–Ödemeler banka hesabına yapılmaktadır.
–Minimum ödeme tutarı 100 TL’dir.
–Ödemeler, en az 100 TL kazanılan aydan bir sonraki ayın 30′unda gerçekleştirilir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı