Teknoloji

Geçtiğimiz Hafta Teknoloji Alanında Neler Oldu?

Samsung’un Katlabilir Telefonunun Fiyatı

Samsung’a yakın firmalardan edinilen bilgiye dayanılarak katlanabilir yeni çıkacak olan “Infinity Flex” ekranlı akıllı cep telefonu için düşünülen fiyat ve satış beklentileri ortaya çıktı.

Samsung’un yakın zamanda geliştirici konferansında, şirketin ilk katlanabilir akıllı telefonu olarak “Infinity Flex” ekranlı gün yüzüne çıkardı. Samsung’un bu ilginç katlanabilen telefonunun özellikleri ve fiyatı sır gibi saklanıyordu.Samsung’a yakın firmalardan edinilen bilgiye dayanılarak “Infinty Flex” ekranlı akıllı telefonun fiyatı 1770 $ civarında olacağı bilgisine ulaşıldı. Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de 1250 $ yani 7500 ₺ karşılığında satışa sunuluyor. Bu bilgiye dayanarak şunu söyleyebiliriz ki Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu 10.700 ₺ civarında ülkemizde satışa sunulmasını bekliyor.

Alibaba on beş dakika içinde 5 milyar dolar değerinde mal sattı !

Çin’in en büyük online perakendeci olan Alibaba, single’ları için yapılan etkinlikte toplam satışı 200 milyar dolardan fazla rekoru kırdı ve bu olayın ilk sadece on beş dakikasında 5 milyar dolardan fazla satış gerçekleştirdi.

Tesla, Model 3’ü bir yazılım güncellemesiyle daha hızlı yaptı !

Tesla Model 3’ün bir yarış arabası olması gerekmiyordu, ancak yeni Track Modu neredeyse bir yarış aracına çevirdi Tesla 3’ü. Yazılım güncellemesi benzersiz mühendisliği ile elektrikli araçların ne kadar hızlanabileceğini ispatladı.

Artık Facebook mesajlarını silebilirsiniz!

Mesajlaşma uygulamaları kimi zaman başımıza dert açabiliyor, fakat artık Facebook Messenger kullanıcılarını bu kötü durumdan yeni güncellemesi koruyor ve mesajını gönderdikten sonra karşıdaki kişi mesajı görmeden silmenize olanak sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı