Oyun

Bannerlord Kervan Kurma Rehberi

Bannerlord kervan nedir, ne işe yarar ve bir kervan nasıl kurulur?

Bannerlord birçok oyuncunun gözdesi bir oyun olmaya devam ediyor. Oyun içerisinde birçok aktivite bulunmakta bu aktivitelerden başta geleni kervan kurmaktır. Bannerlord kervan kurma işlemi zor gibi görünse de kolay bir işlemdir. Eğer ki bir kervanın nasıl kurulduğunu bilmiyor iseniz konumuzu okumaya devam edebilirsiniz. 

Oyun içerisinde açtığımız kervanlar ne işe yarıyor?

Oyun içerisinde nerdeyse her krallık bir kervana sahiptir. Kervanlar insanların isteği ve satışları üzerine çalışan kurulduğu yere göre getirisi değişebilen bir para kazanma yoludur. Bannerlord kervan kurma işlemi sayesinde oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz. Oyun içerisinde kervan kurmanın yanı sıra atölye kurarak da para kazanmanız mümkündür. Konumuzun devamında bu konuya da değineceğiz.

Bannerlord kervan nasıl kurulur?

  • Öncelikle bir kervan sahibi olmak için ticaret geçmişiniz olmalı ve nereye kurulum yapacağınıza karar vermiş olmanız gerekmektedir.
  • Bulunduğunuz bölge üzerinde en büyük olan şehre gidin ve bir tüccar ile konuşmaya başlayın.
  • Konuşma içerinde iken “Bu kasabada bir kervan oluşturmak istiyorum” kısmına tıklayın.
  • Her bir kervan açma ücreti 15.000 dinar olarak belirlenmiştir. Kervana ödeyecek olacağınız para ile beraber birkaç birliğinizi de kervanı koruması için görevlendirmeniz gerekir.

Bannerlord kervan kurma

Yukarıda yazılan işlemleri yaptıktan sonra kervanınız hazır olacaktır. Şunu unutmamanız gerekir ki kervanlarınız saldırıya uğrayabilir bu ihtimallere karşı kervanınızı düzenli olarak kontrol etmeli ve önlemlerinizi almanız gerekmektedir. Bir kervan oluşturmak oldukça pahalı bir işlemdir ancak belirli bir süre sonra daha fazla para kazanmaya başlayacaksınızdır.

Mevcut bir kervanınız var ise aşağıdaki yazıyı okuyarak nasıl kervan dağıtabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kervan nasıl dağıtılır?

Yapmanız gereken işlemler sırası ile şu şekilde;

Klan menüsü>Birlikler sekmesi>Kervanlar>Dağıtmak istediğiniz kervanı seçin ve dağıtın.

Atölye mi tercih etmeliyim kervan mı?

Her bir atölye kurulum ücreti 13.000 dinar olarak belirlenmiştir. Açtığınız kervanlara oranla saldırıya uğrama riski taşımayan bu pazarlar uzun süreçte açtığınız kervana göre size daha fazla para kazandırma imkanı sunuyor. Atölyeler daha detaylı bir satış prensibine sahip eğer düzgün kullanabilir ve uygun ortama açarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Eğer bunlarla ilgilenmek istemiyor iseniz bir kervan açarak daha kolay şekilde para kazanabilirsiniz.

Metin2 para kasma yolları için bu yazımızı okuyabilirsiniz. En iyi drop veren CS:GO kasa açma siteleri için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı