Oyun

Metin2 Lonca Simgesi Yapma

Lonca benzer fikir ve ilgi alanlarına sahip oyuncuların oluşturduğu bir gruptur. Lonca kurabilmek için en az 40 level olmalısınız. 200.000 Yang karşılığında Köy Gardiyanı’na başvurmanız gerekir. Sonrasında lonca kurabilmek için son 24 saat içinde hiçbir loncadan atılmamış yada bir lonca liderliğinden ayrılmış olmamanız gereklidir. Lonca adı maksimum 12 karakterden oluşabilir. Lonca kuran herkes lonca simgesi nasıl yapılır diye merak etmekte. Metin2 lonca simgesi yapma konusunu sizler için araştırdık.

Lonca liderliğini devretmek için Yer Değiştirme Yüzüğü’ne ihtiyacınız vardır. Bu itemi (95 EP karşılığında Nesne Market)’ten sağlayabilirsiniz. Yeni lider en az 40 level olmalı ve devir işlemini onaylamalıdır. Loncayı silmek istiyorsanız Köy Gardiyanı’na gidip silebilirsiniz. Lonca lideri bir Lonca Arazisi alıp ,Lonca Binaları yapabilir. Lonca arazilerinin sayıları sınırlıdır. Bir lonca arazisinde yapılan binaları Demirci ve Lonca İşleyicisi’ni tüm oyuncular kullanabilir.

Metin2 Lonca Logosu Yapma

Metin2 lonca simgesi yapma işlemi aslında oldukça basittir. Bir liderin Lonca Logosu yükleyebilmesi için, loncasını en az 4. seviyeye çıkarmış olması gerekmektedir. Logonun boyutu 16×12 pikseli geçmemelidir. Yükleme işlemi bittikten sonra güncelleştir dediğinizde artık loncanız bir logoya sahip olacaktır.

Metin2 lonca simgesi yapma

Metin2 Lonca Yönetimi

Lonca lideri, loncada bulunan diğer 15 kişiye farklı yetkiler atayabilir. Lonca liderinin yetkilerini kendisi hariç kimse değiştiremez, liderlik yetkisi her zaman lonca liderinde kalıcıdır. Liderin standart bir üyeye verebileceği yetkiler aşağıdaki gibidir:

  • Loncaya oyuncular alabilir
Bu yetki verilmiş üye başka oyuncuları loncaya davet edebilir, davet yollanan oyuncunun ekranında lonca daveti, kabul ve red şeklinde bir mesaj belirir.
  • Loncadan üyeleri çıkarabilir
Bu yetki verilmiş üye, loncada bulunan diğer üyeleri loncadan atma hakkına sahip olur. Bu sebeple atmak yetkisini, tanıdık ve güvenilir üyelere vermek her zaman daha iyidir. Arkadaşlar listesinde lonca üyelerinin bulunduğu kısma gelinip, atılmak istenen oyuncuya tıklanıp sil seçeneği işaretlenerek, atmak işlemi gerçekleştirilir.
  • Lonca notlarını asabilir
Bu yetki verilmiş üye, lonca haber ve ilan panosuna mesaj yazma hakkına sahip olur. Mesajları silme yetkisi sadece Liderde(kurucu)bulunur.
  • Lonca Becerilerini kullanabilir
Bu yetki verilmiş üye, Lonca Becerileri’ni kullanabilir. Lonca savaşlarında bu becerileri doğru kullanmak çok önemlidir.
  • Savaşçı olarak katılan üyeleri seçebilir
Bu yetki verilmiş üye, lonca savaşlarına katılacak savaşçı üyeleri seçebilir.
  • Lonca bankası ve lonca deposunu kullanabilir
Bu yetki verilmiş üye, lonca bankasını ve lonca deposunu kullanabilir.
Metin2 at zırhlama görevleri hakkında tüm bilgiler için bu yazımızı okuyabilirsiniz. Metin2’ye yeni başlayanlar için av görevlerini bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı